Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Луцька
Самооборона Волині утискає інші громадські организації
Фото: volynnews.com

Самооборона Волині утискає інші громадські организації


понедельник, 28.04.2014 04:39 Просмотров926Комментариев0

У Луцьку не дали належно провести благодійну акцію «Серце до серця». Організаторам висловлював своє незадоволення й перешкоджав роботі волонтерів представник Самооборони Майдану на Волині.
Заключний етап благодійної акції «Серце до серця»відбувається сьогодні 27-го квітня. Під час заходу волонтери збирають кошти для закупівлі медобладнання у волинські лікарні, яке необхідне для лікування дітей з вадами зору.
Однак, не усе так гладко вдається організаторам. Здавалося б роблять благородне діло, втім зіштовхнулися з опором Самооборони Майдану на Волині.
Конфлікт виник через табличку із закликом до благодійності, яку помістили на пам’ятнику Лесі Українки. Подібна - на пам'ятнику Тарасові Шевченку.
Нагадаємо, про те, що збирати гроші в Луцьку будуть окрім волонтерів і пам’ятники, які облаштують належним чином зі скриньками, табличками, ми повідомляли ще 10-го квітня, під час презентації благодійного проекту «Серце до серця».
Організатори заходу так і зробили: на пам'ятниках у Луцьку Лесі Українки, Тарасу Шевченку, Святому Миколаю розмістили відповідні повідомлення.
«Ми мали відповідний дозвіл від Луцької міської ради на розміщення ідентифікаторів на цих пам’ятниках. А тут прийшли до нас з Правого сектору, Самооборони й почали «давити» на нас, утворили справжній скандал. Чоловік, який зараз у палатці навпроти, почав вимагати від нас зняти з пам’ятника Лесі Україніки листівку, яка закликає до благодійності. Ми йому пояснили, що в нас є відповідні дозволи. Втім, на це нам сказали, що ще має бути дозвіл від Самооборони й Правого сектору», - розповідає співорганізатор благодійної акції «Серце до серця» на Волині Анна Антонюк.
Ми поцікавилися у чоловіка з палатки, хто він такий і яка його позиція з цього приводу.
«Вони розумні люди - керівники, треба було як Правий сектор зробити: взяти табличку й поставити поряд, а те, що вони мені говорили, що таке в Польщі роблять, що на пам'ятники вішають листівки, то може вони роблять помилку й не треба повторювати такі помилки», - каже Дмитро Шума.
Ми запитали, чому чоловік продовжував висловлювати претензії до волонтерів після того, як вони пояснили, що мають відповідне погодження.
«Правий сектор і Автомайдан не давали ніякого дозволу», - каже незадоволений.
Ми поцікавилися у Дмитра Шуми чи тепер усі громадські організації повинні ходити до Правого сектору й Самооборони Майдану на Волині за погодженням, аби в місті вільно займатися громадською діяльністю.
Чоловік сказав, що він нікому нічого не забороняв, адже є рядовим учасником Самооборони, а не керівником, й у них позапартійна організація, та додав, що своє невдоволення висловив організаторам акції «Серце до серця» й вони пішли на зустріч, знявши ідентифікатор з пам’ятника Лесі Українки.
Ідентифікатори на інших пам’ятниках у Луцьку не знімали.

Источник

Новини Луцька от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Russian_Federation 1872г.  Поступил в продажу русский перевод первого тома «Капитала» К. Маркса.
Ukraine 1847г.  Арест в Киеве поэта Т. Г. Шевченко и историка Н. И. Костомарова за принадлежность к Кирилло-Мефодиевскому обществу.
Свобода слова
Организация: "Мегабанк"
Киев
Организация: Airbites
Одесская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования