Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Луцька
На допомогу ветеранам Волинь отримала 14,1 мільйона гривень
Фото: Сегодня.ua

На допомогу ветеранам Волинь отримала 14,1 мільйона гривень


вторник, 20.04.2010 16:26 Просмотров286Комментариев0

Cьогодні у Волинській ОДА відбулося засідання колегії головного управлання праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації з розгляду питання: «Про забезпечення виконання в області додаткових заходів з відзначення 65-ї річниці річниці перемоги у Великій вітчизняній війні». Про це повідомляє інтернет-видання «Волинська правда».

У наданій журналістам інформації йшлося про те, що одним із найважливіших питань органів соціального захисту є забезпечення ветеранів війни разовою грошовою допомогою. Для Волині на такі потреби виділено 14,1 мільйона гривень. Головним управлінням вжито всіх необхідних заходів, щодо координації дій усіх органів влади на місцях для своєчасної виплати допомоги. В результаті таких дій зареєстровано фінансових зобов’язань на суму близько 12 мільйонів гривень, або 85% від загального обсягу фінансового ресурсу за вказаною програмою.

Також в області затверджено Регіональну цільову програму соціального захисту населення нашого краю, складовою частиною якої є фінансова підтримка громадських організацій інвалідів та ветеранів. Відповідно до розпорядження голови ОДА, забезпечення ветеранів твердим паливом і скрапленим газом шляхом надання готівкової пільги до прийняття Державного бюджету на 2010 рік здійснюється на рівні минулорічних показників. Цьогоріч програмою передбачено 400 тисяч гривень на підтримку громадських об’єднань, що на 150 тисяч гривень більше, аніж у минулому році. До відзначення 65-ої річниці Перемоги визначено можливість профінансувати ветеранські ГО в обсязі 50-ти тисяч гривень.

Під час заходу Святослав Кравчук зазначив, що цей рік оголошено Роком ветеранів, і вся робота, яка пов’язана з підготовкою та відзначенням 65-ої річниці Перемоги, не закінчується, а лише розпочинається. За його словами, на сьогодні є списки всіх ветеранів, в тому числі інвалідів війни, учасників бойових дій та інших, загалом усіх ветеранів різних категорій, які налічують понад 42 тисячі осіб.

«Прийнято рішення, що інваліди першої, другої і третьої групи отримають пайки, які будуть вручені працівниками «Червоного хреста» у зв’язку з тим, що «Червоний хрест» оголосив акцію із підтримки ветеранів», – розповів Святослав Кравчук, а також наголосив, що необхідно уточнити всі списки ветеранів, аби нікого не обминути увагою.

Новини Луцька от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:      

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Russian_Federation 1853г.  Родился Владимир Сергеевич Соловьёв, русский философ, поэт, публицист, литературный критик (ум. 1900).
Ukraine 2003г.  В ходе встречи президентов России и Украины Владимира Путина и Леонида Кучмы подписан Договор о российско-украинской государственной границе.
Свобода слова
Организация: EL mate
Киев
Организация: "Мобилочка"
Винницкая область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования