Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Луцька
Губернатор Волині натякнув, що журналісти не бажані гості
Фото: ЗІК

Губернатор Волині натякнув, що журналісти не бажані гості


четверг, 15.04.2010 11:13 Просмотров484Комментариев1

Волинські журналісти стали на захист своїх прав на безперешкодний доступ до інформації. Як повідомила ЗІКу 15 квітня ініціативна група представників мас-медіа, такий крок зумовлений публічними висловлюваннями голови Волинської ОДА Бориса Клімчука про те, що журналістам не варто відвідувати засідання комісій.

У цьому питанні, за словами Клімчука, він знайшов однодумця в особі голови Волинської облради Анатолія Грицюка. Зокрема, він зазначив: «Буду старатися, щоб дістати більше грошей в область для того, щоб обласна рада, її комісії, мої заступники майбутні, начальники управлінь тихенько там посварилися дні два-три. Хотілося б, щоб без преси. Бо коли засідання комісії відкрите, то у людей таке враження... Тут бажано без преси. А потім на сесію прийшли і гарненько проголосували, а людям доповіли: «Людоньки, ото ми так вирішили, стільки поділили, все воно так, як є». Ми з Анатолієм Петровичем (Грицюком, – ЗІК) такий алгоритм роботи відпрацьовуємо, і я думаю, що нам вдасться це зробити».

Відтак, в обласних органах влади був зареєстрований лист-звернення до керманичів області, в якому наголошено на порушенні чинного законодавства щодо діяльності ЗМІ, а також висунуто прохання дати офіційне роз’яснення щодо форм і методів співпраці влади зі ЗМІ.

У зверненні, зокрема, йдеться: «Ми надзвичайно стурбовані ситуацією, яка складається в інформаційному полі Волинської області. Ваші неофіційні заяви про недопущення працівників ЗМІ на робочі засідання комісій суперечать Конвенції ООН про права людини та чинному законодавству України.

Зокрема, відповідно до статті 34 Конституції України, статті 9 Закону України «Про інформацію», статті 26 Закону України «Про друковані засоби масової інформації» фізичним та юридичним особам гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації…

Відповідно дії, спрямовані на заборону відвідувати будь-які заходи органів влади, є нічим іншим, як перешкоджанням професійній діяльності журналістів, що суперечить не лише вказаним законам, а й статті 2 Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів місцевої влади та органів місцевого самоврядування».

Під зверненням підписалися: заступник голови Волинського прес-клубу, голова Волинської незалежної медіа-профспілки Богдана Стельмах, головний редактор інтернет-видання «Волинський інформаційний портал» (VIP), заступник голови Волинської незалежної медіа-профспілки Ольга Булковська, головний редактор інтернет-видання «Волинські новини» Юрій Ричук, головний редактор Всеукраїнського тижневика «Сім’я і дім» Юрій Конкевич, кореспондент газети «Сім’я і дім» Людмила Приймачук, редактор відділу інформації радіо «СіД-FM» Тамара Приймак, Оксана Гундер з першого незалежного інтернет-видання «Волинська правда», власний кореспондент у Луцьку Інформаційного агентства «Західна Інформаційна Корпорація» Мирослав Ватащук, редактор ТзОВ «Видавнича група «Експрес медіа груп» Валентина Куць, головний редактор молодіжного журналу «ПТАХА» Ольга Ляснюк, власкор Української служби ВВС, Інтернет-агенції «Українські новини» Оксана Коваленко, редактор відділу новин газети «Луцький замок» Ольга Харів, незалежний журналіст Віталій Буряк, незалежний журналіст Петро Чечелюк.

Новини Луцька от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 1  
1 кепа
Процитировать Процитировать
2010-04-15 11:29
Ось тобі і так. Це Климчук в "демократичному" Азербайджані таких штучок понабирався?
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Serbia День начала агрессии НАТО против Югославии в 1999 г. 
Russian_Federation 1713г.  В Петербурге открыта Александро-Невская лавра.
Свобода слова
Организация: Клуб "Місто"
Харьковская область
Организация: Аптека "Даша"
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования