Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Луцька
Тарифи на проїзд Волинню зростуть щонайменше на 20%?
Фото: Подробности

Тарифи на проїзд Волинню зростуть щонайменше на 20%?


пятница, 09.04.2010 16:25 Просмотров329Комментариев0

Волинська ОДА сьогодні, 9 квітня, провела громадські слухання з обговорення проекту розпорядження голови облдержадміністрації «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні». Думки з цього приводу неоднозначні, – повідомив власкор ЗІКу.

Так, згідно з розрахунками Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури, Головного управління економіки ОДА, граничні тарифи планують збільшити на 20%. Це – 18 копійок за 1 пасажиро-кілометр без урахування ПДВ, страхового та автостанційного зборів. Це забезпечить рентабельність розміром 10%. Попередній показник, ухвалений в 2008-му, становив 15 копійок. Натомість перевізники пропонують збільшити тариф орієнтовно на 60% – 0,21-0,26 гривень.

Керівник ВАТ «Ковельське АТП-10706» Василь Васковець скаржиться на те, що ресурс автобусів «Еталон» є порівняно малий при наших дорогах. Водночас переобладнані з вантажних «Спринтери» прослужать набагато довше. Крім того, з 2008 зросла низка складових собівартості проїзду. Так, якщо тоді шина коштувала 1000 гривень, то зараз 1700 гривень. Крім того, завантаженість автобусів становить приблизно 40%. Тому навіть 21 копійка за 1 кілометр невідомо чи покриє затрати.

Заступник голови Волинської ОДА Святослав Кравчук стверджує, що «ніколи не буде, щоб був абсолютно задоволений як кожен пасажир, так і кожен підприємець». Тому треба шукати золоту середину. Крім того, він вважає, що потрібно при формуванні тарифів враховувати платоспроможність населення. З цією думкою погодився заступник голови тервідділення Антимонопольного комітету України Сергій Луговий. Він вважає, що кожен перевізник на своєму маршруті стає фактично монополістом – як, наприклад, маршрут Луцьк-Ківерці. Луговий підтримує запропонований ОДА граничний тариф у 18 копійок.

Василь Васковець порадив антимонопольникам звернути увагу на автостанції. Адже вони включають у вартість квитка залежно від відстані поїздки різний станційний збір. Він доходить до 1 гривні. А це досить суттєво. Як результат, населення старається уникати посадки на автобусних станціях.

Представник ВАТ «Володимир-Волинське АТП-10707» стверджує, що підняття граничного тарифу зовсім не означає підняття тарифів на всі перевезення. Так, на маршруті Нововолинськ-Луцьк вигідно їздити і за старим тарифом. Водночас приміські перевезення є часто збитковішими.

Учасники слухань мають змогу до 12 квітня подати свої пропозиції до проекту розпорядження. Святослав Кравчук не виключив, що тариф на приміські і міжміські перевезення буде і 21 копійка. Але у тому випадку, якщо ця цифра буде економічно обґрунтованою і Антимонопольний комітет її погодить.

Новини Луцька от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Egypt Годовщина революции 1952 года в Египте 
Православные День Коневской иконы Божией Матери  
Свобода слова
Организация: Музыкальная школа в ДК "Горняк"
Запорожская область
Организация: Киевспецсталь
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования