Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Луцька
Шиба не хоче позбуватися своїх заступників
Фото: Просто.Луцьк.UA

Шиба не хоче позбуватися своїх заступників


понедельник, 15.03.2010 16:29 Просмотров363Комментариев0

Луцький міський голова Богдан Шиба прокоментував звернення депутатів міськради Олександра Мартинюка та Святослава Зелінського про оптимізацію видатків міського бюджету. Про це повідомив 15 березня власкор ЗІКу.

За словами міського голови, це рішення не буде проходити через раду: «Рада під час прийняття бюджету буде затверджувати чисельність і фонд оплати праці апарату. І там усе буде врегульоване».

«Кількість працівників виконавчих органів порівняно із 2009 роком уже менша. Уже одного заступника нема, і в порядку десяти працівників звільнені і вони не будуть заміщені», – зазначив Богдан Шиба.

Нагадаємо, голова фракції ПРП у Луцькій міськраді Олександр Мартинюк та представник БЮТ Святослав Зелінський підготували звернення до міського голови Луцька Богдана Шиби, секретаря міськради Анатолія Бірюкова та голови бюджетної комісії Юрія Корольчука про оптимізацію видатків міського бюджету.

У депутатському зверненні йдеться: «Проаналізувавши видаткову частину бюджету міста Луцька за 2006-2009 рр., ми з’ясували, що за вказаний період видатки за статтею «органи державного управління» зросли на 96% і становлять за підсумками виконання бюджету 2009-го року 23,5 млн грн. Зауважимо, що податкові надходження бюджету за цей період зросли на 77%, а мінімальна заробітна плата орієнтовно на 67%. Таким чином зростання видатків на органи управління пояснюється лише зростанням штатної чисельності вказаних органів та штучним підвищенням статусу окремих підрозділів. Питома частка видатків на органи управління у видатках бюджету міста загалом за 2009-ий рік становила 4,77%, або 10% від податкових надходжень».

Зрештою, Зелінський та Мартинюк пропонують «скоротити кількість заступників міського голови до двох, здійснити відповідне перепідпорядкування підрозділів, що дасть можливість зекономити для бюджету міста не менше 200 тисяч гривень».

Окрім того, депутати вважають за доречне перевести всі департаменти міської ради у статус управлінь та ліквідувати департамент інформаційної політики, патронатну службу, відділ фінансів підприємств комунальної власності та відділ соціального захисту департаменту фінансів та бюджету. Загалом вони пропонують скоротити кількість працівників мерії на 25%.

Довідка ЗІКу.

Наразі у Луцького міського голови Богдана Шиби п’ять заступників: Лариса Соколовська (перший заступник), Микола Іванюк, Борис Сорока, Анатолій Пархом’юк та Петро Гоцалюк.

Новини Луцька от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
USA 1872г.  В США запатентован электрический лифт.
Ukraine 1888г.  Родился Василий Александрович Барвинский, украинский композитор, пианист, музыковед (ум. 1963).
Свобода слова
Организация: Учебный центр "Успех"
Киев
Организация: УкрБус
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования