Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Винницы
У Вінниці посилять контроль за медперсоналом
Фото: www.plenia.ru

У Вінниці посилять контроль за медперсоналом


пятница, 02.04.2010 14:41 Просмотров138Комментариев0

В результаті кількість працівників, які за станом здоров'я потребували переведення на іншу роботу, скоротилась більш ніж удвічі, повідомляє Моя Вінниця.

Періодичні медичні огляди, на думку фахівців, є важливою профілактичною складовою збереження здоров'я населення. Саме за їх допомогою можна забезпечити своєчасну діагностику загальних, професійних та інфекційних захворювань. У Вінниці періодичні медогляди проходять люди, які працюють в шкідливих умовах, постійно контактують із продуктами харчування та великою кількістю людей. Вони повинні проходити медогляд перед прийомом на роботу та періодично протягом трудової діяльності

На сьогоднішній день медичні огляди здійснюються в 11-ти медично-профілактичних установах Вінниці. Головний державний санітарний лікар м. Вінниці Олександр Сорочан розповів, що результати таких перевірок стану здоров'я дають можливість чітко визначати, чи може людина працювати у тих чи інших умовах. Окрім цього у місті існує проблема із організацією належних умов праці робітників. «За результатами перевірок було виявлено, що майже на кожному п'ятому робочому місці не створені належні умови, - говорить Олександр Сорочан. - У 2008 році понад дев'ять відсотків обстежених робочих місць не відповідали вимогам, минулого ж року цифра збільшилась до 19%. Проте актуальним питанням на сьогоднішній день залишається якість проведення медичних оглядів.»

За результатами аналізу проведених перевірок було виявлено, що досить часто під час періодичного медогляду працівник отримує висновок лікувального закладу про придатність до роботи. Через короткий проміжок часу, при особистому зверненні такого працівника до лікарні, виявляється, що стан здоров'я не дозволяє йому працювати на займаній посаді. Крім того, такий працівник може спричинити розповсюдження небезпечних захворювань серед населення.

Основними напрямками у поліпшенні стану організації та здійснення медоглядів певних категорій населення, медики вважають налагодження співпраці між лікувально-профілактичними установами та органами держсанепіднагляду. Крім того, медогляди планують проводити за територіальним принципом щодо розміщення підприємства чи установи. Більш ретельний медогляд мають проходити водії, які щодня обслуговують населення або працівники, які контактують з харчовими продуктами.

На черговому засіданні виконавчого комітету міський голова Володимир Гройсман доручив працівникам медичних установ та міської СЕС у двотижневий термін чітко визначити механізм проходження медоглядів, провести атестацію на придатність до роботи працівників та посилити відповідальність лікарів. «В першу чергу ми повинні забезпечити здоров'я вінничан і професійний медичний огляд - говорить мер. - В майбутньому електронні медичні картки городян, які зараз розробляються, унеможливлять фальсифікацію даних про стан їхнього здоров'я, що допоможе контролювати інформацію про обстеження».

Новости Винницы от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Ukraine «День крещения Киевской Руси — Украины»  
Poland 1812г.  Родился Юзеф Игнацы Крашевский (Józef Ignacy Kraszewski), польский писатель, публицист, историк (ум. 1887).
Свобода слова
Организация: Роддом № 1
Днепропетровская область
Организация: ООО "Бикарт-Проект"
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования