Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Винницы
За власників гаражів вступилась прокуратура Вінниці
Фото: ОК

За власників гаражів вступилась прокуратура Вінниці


пятница, 19.03.2010 13:31 Просмотров636Комментариев0

В понеділок – 22 березня, в Ленінському райсуді розглядатиметься справа про скасування рішення міськвиконкому в інтересах територіальної громади, пише "20 хвилин".

Газета неодноразово писала про те, що питання впорядкування гаражів у Вінниці потребує перегляду. Власники металевих конструкцій вимагали перегляду непомірної плати, встановленої за користування гаражами. Юристи та експерти заявляли – влада порушує законодавство. Та влада ігнорувала проблеми громади.

Нещодавно, під тиском численних звернень, на захист вінничан виступив прокурор міста Володимир Семенюк. До Ленінського райсуду надійшов адміністративний позов, в якому прокуратура вимагає скасувати договір про використання гаражів, який наразі власники підписують з МКП „Архітектурно-будівельний сервіс”, як незаконний. І визнати дії міськвиконкому по його затвердженню неправомірними.

Захисники права вважають, що міськвиконком перевищив свої повноваження, порушивши законодавство: Конституцію України, Земельний Кодекс України і Закон України „Про місцеве самоврядування”. Більш того, вже третій рік влада сама спонукає громадян порушувати Закони!

- Договором з МКП „АБС” передбачено внесок коштів в обов’язковому порядку громадянами до Фонду „Соціально-економічний розвиток міста”, розмір яких визначено самим підприємством – від 500 до 10 000 гривень, в залежності від дати встановлення гаражу. Це суперечить ст. 24 Конституції України, яка гарантує конституційних прав свобод. Типовий договір є завуальованим способом поповнення благодійного фонду за рахунок коштів населення, - йдеться у адміністративному позові прокуратури.

Юристи упевнені – рішення виконкому щодо зазначеного договору слід скасувати, оскільки приступати до використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі, одержання документа, що посвідчує право на неї та державної реєстрації забороняється.

На думку фахівців прокуратури, міськвиконком, видаючи рішення „на гора”, незаконно перебрав на себе повноваження міської ради, бо безпідставно надав можливість встановлення гаражів на землях територіальної громади міста, без оформлення необхідних правовстановлюючих документів.

Неодноразові пікети біля міськвиконкому та звернення городян до міської влади до конструктивного вирішення проблеми „самовільних гаражів” не призвели. Відтепер, на стороні вінничан прокуратура, яка теж вважає, що влада порушує права платників податків. Логічно, що прокурор не взявся б захищати інтереси громади, якщо б вони справді не були зневажені. На чий бік схиляться терези Феміди газета інформуватиме.

Новости Винницы от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Germany 1866г.  Родился Август Вассерман, немецкий микробиолог и иммунолог.  
Russian_Federation 1728г.  Родился Петр III Федорович (Карл Петр Ульрих), российский император. 
Свобода слова
Организация: Эльдорадо
Киев
Организация: Супермаркет "АТБ"
Запорожская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования