Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Винницы
У Вінницькій області радилися щодо повені
Фото: "Николаевские вести"

У Вінницькій області радилися щодо повені


пятница, 12.03.2010 13:56 Просмотров361Комментариев0

Забезпечення безаварійного пропуску повені та льодоходу, безперебійне водопостачання населення та економічних структур, підтримання належної санітарно-екологічної обстановки в басейні річки Південний Буг – такі питання обговорювалось під час засідання Міжвідомчої комісії з підготовки до пропуску повені та встановлення режимів роботи водосховищ басейну річки Південний Буг.

За інформацією прес-служби Мінприроди, під час наради також йшлося про стан підготовки гідротехнічних споруд й водогосподарських систем, а також про хід виконання заходів, направлених на недопущення надзвичайних ситуацій під час проходження повені.

Дане питання є особливо актуальним цього року, коли під снігом, середня висота якого становить 20 см, знаходиться весь басейн Південного Бугу. Запаси води у сніговому покриві становлять 60мм, при середньому із максимальних запасів для басейну – 35мм. В північних районах басейну на малих річках та водосховищах утворився суцільний льодовий покрив товщиною 15-40см, пише RuporZT

Результатом роботи комісії стало затвердження правил експлуатації каскаду водосховищ басейну річки Південний Буг, визначення режиму їх роботи на передповеневий та меженний періоди. Так, у рішенні комісії зазначено, що при вищій або середній водності всі водосховища повинні характеризуватись постійними рівневими режи­мами, а при малій водності Сандракському та Сабарівському водосховищам продовжувати дотримуватись постійних рівневих режимів, забезпечуючи пропуск санітарних витрат води. Також комісія визначила добові коливання рівнів води у водосховищах у нерестовий та інші періоди, заходи для підтримання належного екологічного стану в нижній течії річки.

З метою безаварійного пропуску повені, в підвідомчих організаціях Басейнового управління водними ресурсами р. Південний Буг, створено 8 аварійних бригад, підготовлено 22 одиниці техніки та зроблено мінімальний запас матеріалів, проведена інша підготовча робота. Постійно ведеться аналіз гідрометерологічної обстановки по області на річці Південний Буг.

В райдержадміністрації Вінницької та деяких інших областей басейну річки направлені листи-попередження про можливі наслідки цьогорічної повені та рекомендації щодо підготовки до її пропуску. З сільськими радами області проведено наради.

Обстежено близько 30 гідротехнічних споруд, спільно з енергетиками перевірена готовність водосховищ на річках Південний Буг, Соб та деяких інших. Виявлені недоліки зафіксовані актами та направлені до виконання власникам гідроспоруд та відповідним райдержадміністраціям для реагування.

Рішення даної наради є обов’язковим для місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, що розташовані у басейні річки Південний Буг.

Новости Винницы от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:               

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Bulgaria День Васила Левского 
Mexico Карнавал в Мексике 
Свобода слова
Организация: ООО "Агро-Дом"
Киев
Организация: "Первый Украинский Международный Банк"
Донецкая область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования