Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Винницы
Вінницю відвідав Посол Південно-Африканської Республіки
Фото: Перл

Вінницю відвідав Посол Південно-Африканської Республіки


пятница, 12.03.2010 11:44 Просмотров476Комментариев0

Пошук нових партнерів є засобом диверсифікації господарських взаємин, фактором збільшення та посилення економічного і науково-технічного потенціалу Вінниччини, пише "Моя Вінниця".

На цьому акцентував увагу голова облдержадміністрації Олександр Домбровський під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Південно-Африканської Республіки в Україні Андрісом Фентером, який відвідав з робочим візитом Вінницьку область. По її завершенню високопосадовці зустрілися з місцевими журналістами.

За словами Олександра Домбровського візит Повноважного посла покликаний налагодити економічні та інформаційні контакти і носить ознайомчий характер. Насамперед це стосується сфери освіти, адже Вінниччині є чим пишатися на цьому терені, маючи 3 національні університети, які працюють у численних міжнародних програмах по обміну досвідом з іноземними колегами. По-друге, Андріас Фентер ознайомиться з процесом виробництва «ДП Вінницький завод «Кристал», адже ПАР є одним з найбільших експортерів необроблених алмазів. А це відкриває нові можливості для співпраці. Ще однією сферою, що цікавить заекваторних побратимів, є сільське господарство і переробна промисловість. З досягненням Вінниччини у цій галузі посол ознайомиться, відвідавши виробництво ВАТ «Брацлав». Також гостя цікавить і сфера виробництва горілчаних виробів та виноробства. Адже виноградники Капської провінції виготовляють відомі на весь світ південноафриканські вина, які в недалекій перспективі можуть стати для українців зовсім не екзотичними. «А ще сфера футболу» – пожартував пан Фентер. Саме ПАР в 2010 році прийматиме фінальні змагання чемпіонату світу з футболу, Україна ж стане господарем фіналу Євро-2012.

«Так внаслідок унікального багатства країни, передусім на мінеральні ресурси, ПАР досягла значних успіхів у різних сферах економіки. Сьогодні Південно-Африканська Республіка, чия економіка є найпотужнішою на континенті, відкрита світові. В країні існують спеціальні державні програми, які стимулюють органи місцевої влади шукати партнерів у різних країнах світу й це відкриває перед нами нові перспективи» - підкреслив Олександр Домбровський.

Як зазначив сам Андріас Фентер - зараз основний пріоритет якомога більше дізнатися одне про одного, можливості та потенціал сторін, і відповідно сформувати не лише перше враження, але й визначити подальші етапи співпраці.

«Відстані сьогодні не мають принципового значення. Головне – це готовність та зацікавленість місцевої влади Вінниччини та ПАРу у співпраці. Зацікавленість, яку я відчуваю у владі області, та у бізнесовій еліті Південно-Африканської Республіки. Тому, зараз нам необхідно організувати активну інформаційну кампанію, щоб відкрити себе для Вінниці, а Вінниччину для нас. Водночас, не варто розпорошувати свої зусилля, необхідно сконцентруватися на 2-3 пріоритетних напрямках співпраці і активно їх розвивати» - зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол.

А голова облдержадміністрації зауважив, що інтересам Вінниччини відповідає подальше нарощення торговельно-економічних контактів з ПАР, які є засобом диверсифікації товарогосподарських взаємин, фактором збільшення та посилення нашого економічного і науково-технічного потенціалу.

По завершенню спілкування Надзвичайний та Повноважний Посол Південно-Африканської Республіки відвідав «ДП Вінницький завод «Кристал», де ознайомився з процесом виробництва, оглянув виробничі потужності і цеха.

Новости Винницы от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:               

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Russian_Federation 1821г.  Родился Алексей Жемчужников, русский поэт-сатирик.  
Православные Священномученик Панкратий, епископ Тавроменийский 
Свобода слова
Организация: Супермаркет "Billa"
Киев
Организация: "Первый Украинский Международный Банк"
Донецкая область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования