Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Винницы
Вінничан розвели на "новий Майдан" (ВИДЕО)
Фото: 20хвилин

Вінничан розвели на "новий Майдан" (ВИДЕО)


понедельник, 14.12.2009 14:47 Просмотров701Комментариев0

Перспектива одержати одну тисячу гривень за п’ять днів агітаційної роботи на Майдані Незалежності привабила більше сотні вінничан. Кожному із них поставили умову - перерахувати на банківський рахунок 60 гривень. На цьому політичний "заробіток" закінчився.

Одним молода співрозмовниця по телефону представлялися представницею БЮТ, іншим - "Нашої України". Звучало ще дві версії - партія "Нова Україна" і "Нова партія України". Насправді ж вона виявилася шахрайкою.

Об’яви надруковані на папері помаранчевого кольору були розклеєні по усьому місту. В них пропонувалося відвідати Київ з 11 по 15 грудня. Вказувалася зарплатня - 200 гривень в день.

- Там було написані два номера. Один київський, другий - мобільний, "лайф", - каже вінничанин Віктор Столяр. -  Я подзвонив на перший. Але дзвінок постійно вибивало. Тоді набрав мобільний. Мені відповіла дівчина. Сказала, що цю поїздку організовує "Нова партія України".

Як пояснила дівчина, у Києві Віктору потрібно буде стояти з транспарантом на Майдані Незалежності. З дев’яти ранку до п’яти вечора. Оплата щоденно.

- Ще вона пообіцяла розміщення у гуртожитку та дворазове харчування, - розповідає Віктор. - І сказала, що у Вінниці вони набирають тільки 200 чоловік, не більше. Мовляв, краще не зволікати.

Після цього дівчина сказала, що для поїздки в Київ потрібно заплатити залог в 60 гривень. Гроші треба перерахувати на банківський рахунок, відкритий на ім’я Сергія Васильовича Пересоляка.

- Я поцікавився навіщо це, - продовжує Віктор. - Вона сказала, що минулого разу привезли у Київ партію пікетувальників і багато людей одразу розбіглися по столиці. І тепер, щоб такого не сталося, вони беруть залог. Сказала, щоб я не боявся, бо ці 60 гривень нам віддадуть вечором першого дня роботи.

Віктор каже, що вже тоді у нього виникла якась підозра.

- Думаю - лохотрон!, - каже він. - Але була надія, що помиляюся. Тому купився.

Дату виїзду назначили на десяте грудня. Віктору сказали, щоб приходив на 16.00 до центрального входу "Локомотив". Він прийшов. Там уже стояв величезний натовп. За словами Віктора, близько 140 людей. Усі з дорожніми сумками, пакетами та рюкзаками.

- Але автобус не приїхав, - каже він. - А номер тієї дівчини опинився поза зоною.

Люди чекали, чекали, чекали. Нічого не змінилося.

- Нас кинули, - констатує Віктор.

З часом натовп почав танути. Проте залишилися і такі, хто достояв до восьми вечора. Коли до "Локомотиву" під’їхав журналіст "20хвилин", на нього чекали близько 40 людей.

Усі вони розповідали одне і те саме. Ті ж самі умови. Той самий молодий жіночий голос у слухавці. Різнилися лише політичні партії, представником яких називалася дівчина і сума завдатку. Вона коливалася від 50 до 65 гривень.

Люди були розгублені і розлючені. Більшість серед них складала молодь - хлопці і дівчата. Емоції деяких "заробітчан" підігрівала горілка.

- В мене є родич який працює у банку. Він не тільки рахунок цей закриє... Це взагалі буде дуже великий кримінал. І я не психую. Я нормально, тверезо кажу, - погрожує невідомим шахраям майор запасу В’ячеслав Єлізаров.

Ті, хто мав сили дочекатися до останнього, звернулися до міліції.

- Так, у нас є близько 20 заяв з приводу цієї справи, - каже начальник Замостянського РВ міліції Сергій Сокиран. - Люди заплатили на рахунок в "Правексбанку" по 65 гривень і залишилися ні з чим. Зараз ми проводимо перевірку.

Новости Винницы от Mobus.com
Написать комментарий

Видео
Вінничан розвели на "новий Майдан"
Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Международный Международный день объятий 
Russian_Federation 1846г.  Выходит в свет первое произведение Ф. М. Достоевского - повесть «Бедные люди».
Свобода слова
Организация: Супермаркет "Rainford"
Киев
Организация: "Фуршет"
Винницкая область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования