Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Ужгорода
Підприємці викуплять басейн Ужгорода і повернуть його місту
Фото: Москва.ком

Підприємці викуплять басейн Ужгорода і повернуть його місту


среда, 24.03.2010 11:39 Просмотров127Комментариев0

Закарпатське регіональне відділення Українського Союзу промисловців і підприємців прийняло рішення взяти офіційну участь в аукціоні з продажу чаші єдиного в Ужгороді відкритого басейну «Спартак» і передати басейн громаді міста.

Як повідомила кореспонденту ZAXID.NET Маргарита Мощак, Голова Правління РВ УСПП, рішення включити до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом продажу, колишній басейн, Ужгородська міська рада прийняла ще 5 лютого цього року. До цього часу підприємці чекали оприлюднення умов продажу басейну, але не дочекавшись вирішили прямо звернутись до громадськості, аби "назавжди не втратити єдиний відкритий басейн в місті". "Неприбутковий статус нашої громадської організації дозволяє нам брати участь в аукціоні. Ми вважаємо, що басейн повинен належати міській громаді Ужгорода, а не приватній структурі. Переконані, громада міста та підприємці Ужгорода в змозі профінансувати викуп та ремонт басейну "Спартак". Тут повинні мати можливість безкоштовно займатися спортом діти з ужгородських дитсадків та шкіл, - зазначила Маргарита Мощак. - Рішенням Правління РВ УСПП передбачено обов'язкову передачу в безкоштовне користування басейну "Спартак" міській громаді після завершення найближчих місцевих виборів, зміни керівництва та депутатського корпусу Ужгорода".

За словами Ігоря Барана, депутата Ужгородської міської ради, щороку на рівні міста депутати приймають різні програми на підтримку спорту, але насправді це порожні папірці, бо не робиться нічого. "Міський бюджет існує для того, щоб задовольняти потреби міста, - зазначив Ігор Баран. - Місто не повинне втратити басейн. Треба думати про завтра". Депутат обласної ради Володимир Чубірко стверджує, що міська влада не робить жодного кроку, щоб басейн міг функціонувати як заклад соціальної інфраструктури. "Не було спрямовано жодного звернення до області чи до Кабміну з проханням надати потрібні для відновлення басейну кошти. Продати його у приватні руки — це не вихід, це шлях до втрати басейну. Тут збудують якийсь інший об’єкт і місто назавжди його втратить", — додав депутат.

Підприємці розпочинають збір коштів для викупу басейну "Спартак" і звертаються до всіх ужгородців підтримати ініціативу. Обіцяють, що за кожну копійку буде прозвітовано.

Довiдка ZAXID.NET


Міський відкритий олімпійський басейн "Спартак" був побудований 1938 року за кошти ужгородців. 23 березня 1999 року рішенням XI сесії Ужгородської міської ради басейн та споруди, розміщені в мікрорайоні парку під замком, було передано на баланс Ужгородського державного інституту інформатики, економіки і права (згодом перейменованого у Закарпатський державний університет). У грудні 2006 року міська рада повернула басейн та споруди у власність міста, відшкодувавши ЗакДУ близько 800 тис.грн. Вже у січні 2009 року ужгородські депутати рішенням сесії продали басейн ПП "Дроботенко" та віддали в оренду з правом викупу цьому ж підприємцю ще 1,5 гектара землі під будівлями басейну і прилеглого парку. Щоправда, розбивши чашу басейну, підприємець того ж місяця від басейну відмовився, але тільки від самої чаші споруди.

Новини Ужгорода от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Ukraine Всеукраинский день работников культуры и аматоров народного искусства 
England 1887г.  Петиция королеве Виктории от имени более миллиона женщин, просящих о закрытии публичных домов на воскресенье, передается министру внутренних дел.
Свобода слова
Организация: Супермаркет "Караван"
Харьковская область
Организация: Салон "Роман Даниленко"-
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования