Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Рассылка новостей:
Регистрация
Вход
Главная / Новости Украины
Кубок України з бодібілдингу відбудеться в Ужгороді
Фото: body.volxv.ru

Кубок України з бодібілдингу відбудеться в Ужгороді


понедельник, 12.04.2010 17:51 Просмотров655Комментариев0

Сьогодні, 12 квітня, в Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція організаторів Кубку України з бодібілдингу, який проходитиме в Ужгороді 23-25 квітня. Про це повідомив власкор ЗІКу.

Ігор Баран, суддя міжнародної категорії з бодібілдингу, розповів, що оскільки Україна лідирує у світі бодібілдингу (закарпатець Бейла Балог став чемпіоном Всесвітніх ігор на Тайвані), то на Кубок очікують сильні склади спортсменів з різних регіонів країни (усього – до 200 осіб). Змагання будуть сильні і видовищні, – обіцяє суддя. «Хоча бодібілдинг до певної міри камерний вид спорту, який не збирає стадіони, як ігрові види спорту, але ті, хто прийдуть на змагання, обов’язково отримають задоволення», – переконаний І. Баран.

Змагання проходитимуть на сцені облмуздрамтеатру, де спортсмени покажуть м’язові здобутки в обов’язковій та довільній програмі. Остання передбачає вправи емоційного характеру, довільні композиції виконуватимуть лише ті, хто потрапить до фіналу.

Вперше на Закарпатті проводитимуться змагання з дитячого фітнесу. Братимуть участь діти до 14 років, яких оцінюватимуть за складністю та якістю акробатичних елементів, за довільною програмою тощо.

Однією з основних частин Кубку України є зважування спортсменів, яке розпочнеться у п’ятницю, 23 квітня.

Тарас Румянцев, Президент Закарпатської обласної федерації бодібілдингу та фітнесу повідомив, що, як відомо наразі, із закарпатських спортсменів край представлятимуть двоє бодібілдерів – Микола Зубашков і Юрій Бучелла. Інших визначить Кубок області з бодібілдингу та фітнесу, який відбудеться вже 18 квітня у м. Берегово.

Востаннє національна першість на Закарпатті проводилася у 2002 році честь. «Для нас велика честь організовувати Кубок України, бо претендентів на його проведення було чимало», – каже Ростислав Тислович, секретар Закарпатської обласної федерації бодібілдингу та фітнесу. – Те, що нам довірили, свідчить, що ефективно працює обласна федерація. Немалу роль відіграло і те, що на Закарпатті є бізнесмени, готові підтримати проведення змагань. Це магазин спортивного харчування «Фітнесманія», охоронна компанія «Сенк» спорткомплекс «Фанат» і меценат Микола Жолтані, голова Галузевої ради підприємців Ужгорода».

Микола Жолтані подякував організаторам Кубку України: «Як спортсмен, я знаю, як важко організувати змагання такого рівня. А це важливо як для розвитку спорту, так і для популяризації нашого міста».

Ігор Баран висловив сподівання, що люди, подивившись на красу і досягнення спортсменів, захочуть прийти до спортзалу чи на спортивні майданчики і займатимуться розвитком власного тіла.

Новости Украины от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Славянские Рождение Вышня-Перуна 
Armenia День авиации Армении 
Свобода слова
Организация: Укрсоцбанк
Киев
Организация: Отель "Ephesia"
Ивано-Франковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...
Rambler's Top100 Яндекс цитирования