Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Тернополя
Чижмарь за соціально-економічний розвиток області отримав двійку
Фото: Тернопільська ОДА

Чижмарь за соціально-економічний розвиток області отримав двійку


пятница, 16.04.2010 12:23 Просмотров687Комментариев1

Тернопільська облрада не затвердила звіт ОДА щодо виконання програми соціально-економічного розвитку, повідомляє Тернопільська правда.

У четвер, 15 квітня, відбулося друге пленарне засідання 31 сесії Тернопільської обласної ради. Депутати заслухали звіт Тернопільської обласної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільської області на 2009 рік. Комісія з питань соціально-економічного розвитку, опрацювавши звіт, вирішила визнати роботу адміністрації щодо виконання зазначеної програми незадовільною. Тернопільська обласна рада не затвердила звіт обласної адміністрації, – повідомляє прес-служба ТОО ВО “Свобода”.

У програмі ставилось завдання мінімізувати кількість безробітних в області, створивши 26500 робочих місць. Натомість їх було створено лише 24037. Відповідно пункт не виконано на 10%. Заробітна плата у Тернопільській області найнижча в Україні, більше того – заборгованість по зарплаті зросла на 16.4%. Середньомісячна заробітна плата мала зрости на 18.9 %, а зросла лише на 7.5 %, при цьому не було враховано ріст інфляції. План введення в експлуатацію житла виконано лише 69.6%. Спад промислового виробництва мав скласти 2.2%, а звіт ОДА засвідчує, що він у 7 разів більший, ніж планувався. Обсяг експорту зменшився на 11.1 %, а згідно з програмою, мав зрости на 15.3%. Ситуація в економіці залишається гнітючою. Так, у 2009 році не виконано програмних завдань у легкій промисловості, хімічній та нафтохімічній, з виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції. Не вийшли на запланований рівень промислові комплекси Бережанського, Гусятинського, Збаразького, Кременецького, Монастириського, Шумського районів та міста Тернополя. Підрядними будівельними організаціями області протягом 2009 року виконано на 34,6% робіт менше, ніж було задано програмою. Скорочення обсягів виконаних будівельних робіт зафіксовано у більшості районів області та в місті Тернополі.

"Зараз ми спостерігаємо наслідки "горе-керівництва" екс-голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрія Чижмаря. Ще під час затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільської області на 2009 рік фракція ВО "Свобода" заявляла що зазначена програма була написана "на коліні" без аналізу причин кризової ситуації, яка склалась в області. Більшість пропозицій, які вносила фракція "Свободи", не були враховані при формуванні програми. А мешканцям області ця халатність коштувала зубожіння. Замість фінансування конкретних соціально-важливих заходів, відбувалося "освоєння" бюджетних коштів. Тернопільська обласна рада двічі висловлювала недовіру колишньому голові адміністрації Юрію Чижмарю у наслідок його систематичного ігнорування та невиконання рішень обласної ради.

Депутати облради не затвердили звіт Тернопільської облдержадміністрації про виконання програми соціально-економічного розвитку. Фракція ВО "Свобода" вважає роботу адміністрації щодо виконання цієї Програми незадовільною", - зазначив секретар комісії з питань соціально-економічного розвитку Володимир Стаюра.

Новини Тернополя от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:               

Комментариев - 1  
1 тернополянин
Процитировать Процитировать
2010-04-16 15:25
Чижмарь тільки скандалом з мерседосом і запам'ятається.
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Germany 1944г.  ВВС Великобритании сбросили 2300 тонн бомб на Берлин.
USA 1961г.  Джон Ф Кеннеди вводится в должность как 35-й Президент США, и первый католик, занявший это место.  
Свобода слова
Организация: Клуб "Меридиан"
Харьковская область
Организация: "Шериф Тур"
Донецкая область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования