Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Тернополя
На Тернопільщині створять регіональну галузеву раду
Фото: КП

На Тернопільщині створять регіональну галузеву раду


среда, 17.03.2010 11:09 Просмотров329Комментариев0

Першим кроком до створення регіональної галузевої ради з діяльності ринків у Тернопільській області стало рішення координаційної ради з питань розвитку підприємництва при облдержадміністрації, прийняте 10 березня. Про це сьогодні, 17 березня, повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА, повідомляє Тернопільська правда.

Засідання координаційної ради проходило під головуванням першого заступника голови ОДА Андрія Фліссака.

Голова Асоціації «Ринки Тернопільщини» Олекандр Макухівський озвучив звернення Асоціації ринків та громадських організацій щодо необхідності створення регіональної галузевої ради з діяльності ринків, яка буде постійно діючим консультативно-дорадчим органом.

В області функціонує 67 ринків різних форм власності, на яких працюють тисячі підприємців, десятки тисяч продавців, сотні працівників, для яких це є єдиним видом заробітку, робочим місцем у сьогоднішній кризовій фінансовій ситуації. Тому, для забезпечення стабільності у діяльності ринків, зменшення негативного впливу необґрунтованих рішень органів виконавчої влади є необхідність у створені такої ради, яка об'єднає підприємців, адміністрації ринків і працівників ринків та забезпечить їх участь у формуванні державної політики у сфері підприємництва, запровадить прозорий механізм їх участі у підготовці проектів рішень органів виконавчої влади, які стосуються реалізації державної регуляторної політики.

Виступили також голова громадської організації «Асоціація підприємців Тернопільщини» Олег Загородній та голова Тернопільської обласної громадської організації «Солідарність» Інна Зубкевич. Ініціативу Асоціації «Ринки Тернопільщини» та громадських організації підтримали Оксана Трубич - голова Держкомпідприємництва в Тернопільській області та Василь Гецько - начальник головного управління економіки Тернопільської облдержадміністрації.

На сьогодні розробляється положення даної галузевої ради, в якому буде визначено питання формування складу робочих груп з питань діяльності ринків, з питань взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, з соціальних питань, з питань опрацювання нормативно-правових та законодавчих актів, з вирішення проблемних питань діяльності ринків.

Особливу увагу буде приділено питанню щодо залучення підприємців районів та міста Тернополя до утворення місцевих галузевих рад з питань торгівлі, послуг та діяльності ринків.

Організаційне засідання обласної галузевої ради з питань діяльності ринків планується провести 29 березня 2010 року в приміщенні облдержадміністрації.

Новини Тернополя от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Ukraine 1885г.  В Вашингтоне открыт памятник Джорджу Вашингтону.
Norway День рождения короля Харальда V 
Свобода слова
Организация: "Триолан"
Харьковская область
Организация: Супермаркет электроники "Comfy"
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования