Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Сум
Футбольний клуб «Суми» переміг одного з лідерів чемпіонату

понедельник, 19.04.2010 17:11 Просмотров392Комментариев0

У 20-му турі Першості України серед команд Другої «Б» ліги суперником муніципального футбольного клубу «Суми» була одна з найсильніших команд ліги – дніпродзержинська «Сталь», повідомляє Сотня.

«Сталевари» є серйозним подразником для нашої команди, бо саме вони завдали сумчанам найпринизливішої поразки в історії клубу (1:6). І не важливо те, що згадана поразка датується ще 2008 роком – такі ігри залишаються у свідомості спортсменів надовго.

Тож сумчани вийшли на цей поєдинок сповнені бажанням помститися дніпродзержинцям. Але і гості мали серйозну мотивацію, адже саме зараз у другій лізі розпочинається найцікавіше – «гарячі» матчі у боротьбі за право підвищитися у класі. І «Сталь» у цій боротьбі бере зовсім не пасивну участь.

Валерій Бермудес мав величезні кадрові проблеми перед звітним матчем. Молочай та Бусаргін вже давно у лазареті ФК «Суми», а нещодавно до них приєдналися лідери – капітан Бермудес, Марченко та Мірошніченко. Ситуація стала «аховою» вже на 3-й хвилині матчу, коли травму отримав ще й правий бек сумської команди Євген Литвиненко. Замість нього на полі з’явився Микола Мащенко (номінальний «атакер», між іншим). Очікуваних за логікою змін у тактичній побудові «Сум» не сталося – досвідчений Бермудес вирішив не перебудовувати команду по ходу матчу. Таким чином, відповідальним за правий фланг оборони став колись нападник, а тепер, мабуть, уже повний універсал сумського клубу Мащенко.

Матч загалом проходив у рівній боротьбі за невеличкої територіальної переваги господарів-сумчан. Наша команда потроху притискала гостей до свого карного майданчику, що незабаром і принесло бажаний результат. Пукась прострілив з правого флангу, і м’яч, як кажуть в таких випадках, знайшов руку захисника – справедливий пенальті. Який, між іншим, впевнено реалізував Ігор Пукась.

Цього нашій команді виявилося недостатнім – і вже за три хвилини дніпродзержинському кіперу довелося вдруге виймати шкіряного зі своїх воріт. Це Савченко скористався доречною скидкою-пасом головою від активного Фатія, вколотивши м’яч в сітку.

Після п’ятнадцятихвилинної перерви «сталевари» заграли значно активніше. І зовсім не дивно, що вже на 51 хвилині Полуницький скоротив рахунок. Але, до честі сумчан, зауважимо, що після пропущеного голу, вони сконцентрувалися та контролювали перебіг матчу.

Власне кажучи, так матч і завершився – з рахунком 2:1. Таким чином «біло-сині» залишилися на 8-му місці турнірної таблиці. Наступний матч ФК «Суми» проведе в середу 21 квітня, приймаючи на «Ювілейному» комсомольського «Гірника-Спорт». Початок зустрічі о 18:00.

Валерій Бермудес, головний тренер ФК «Суми»:

- Дуже важка гра. Ми мали величезні кадрові проблеми. На жаль, травми постійно переслідують наших виконавців. Але я щиро дякую всім гравцям команду за самовідданість і професіоналізм. Ми маємо віддати їм належне за чесне виконання своїх обов’язків і подякувати за те, що вони грають. Я вірю в те, що в Сумах буде сильна команда.

- Як щодо фінансового стану команди?
- Це питання, мабуть, доречніше було б задати директору клубу. Та я відповім: фінансове становище погане. Не буду називати цифри, але зазначу, що проблеми наявні у всіх аспектах життєдіяльності клубу. Нам зараз немає де тренуватися, наша команда не живе разом, отже ми не маємо змоги нормалізувати режим роботи та побуту. Але ігри доводять, що на полі у нас є команда. І це додає оптимізму.

- Як справи у травмованих гравців? Коли можна очікувати на появу Бусаргіна?
- Думаю, що Бусаргін прийме участь у наступному матчі. Він вже майже повністю одужав і ми мали змогу сьогодні заграти його, але вирішили ще трішки почекати, поберегти. Поберегли ми сьогодні і Марченко, і Бермудеса, і Мірошніченка. Це гравці високого рівня. І за їх присутності на полі ми маємо змогу грати у більш атакуючий футбол.