Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Сум
Великим платникам – посилена увага
Фото: КП

Великим платникам – посилена увага


четверг, 15.04.2010 17:19 Просмотров644Комментариев0

Платники податківці – це юридичні особи, їх філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, а також фізичні особи, які мають статус підприємців (самозайнятих осіб) чи не мають такого статусу, на яких згідно із законами покладено обов'язок утримувати та/або сплачувати податки і збори (обов'язкові платежі), пеню та штрафні санкції. Це поняття зафіксовано в законодавстві незалежної України з 1996 року. Визначення ж категорії «великий платник податку» та віднесення саме до такої категорії звичайного суб’єкта підприємницької діяльності змінилося зовсім недавно, а саме в лютому 2010 року.


Хто ж він великий платник податків? Це юридична особа, у якої обсяг валового доходу від усіх видів діяльності за звітний рік перевищує 100 мільйонів гривень та середньооблікова чисельність працюючих за рік перевищує 250 осіб або загальна сума сплачених до Державного бюджету України податків по платежах, що контролюються органами державної податкової служби, за рік перевищує 25 мільйонів гривень.


 Визначати таке підприємство потрібно за результатами його діяльності за перше півріччя (дев'ять місяців) звітного року з урахуванням розрахункових показників за друге півріччя (четвертий квартал) звітного року. До цієї категорії може бути віднесений також платник податків, який за власним бажанням надав достатні обґрунтування та розрахунки досягнення відповідних показників за визначеними критеріями у наступному звітному періоді.


 В Україні створений Реєстр великих платників податків, до якого потрапили 22 підприємства Сумської області, з них за Державною податковою інспекцією в м. Суми закріплено – 14. Це такі гіганти промисловості як ВАТ "Сумигаз", ЗАТ "НВО "Гідромаш", ВАТ "СМНВО ім. М.В.ФРУНЗЕ", ВАТ "Сумихімпром", ВАТ "Насосенергомаш", ЗАТ "Технологія", СП "Укртехносинтез", ВАТ "Сумиобленерго", ДП "Завод обважених бурильних та ведучих труб", ТОВ "Сумитеплоенерго", ТОВ "Фрунзе-Будіндустрія", ТОВ "Технологія кложерс", ТОВ "Еквіла" та ТОВ "Лорант".


 Зазначені платники для обласного центру Сум, а точніше результати їхньої господарської діяльності, мають велике значення. Адже це основні бюджетоутворюючі платники, які формують більше 70 відсотків надходжень до бюджету і робота з цією категорією платників є пріоритетною для забезпечення виконання бюджетних призначень поточного року. Податківці прикладають зусиль для того, щоб відносини з цими представниками бізнесу були прозорі і виключно на партнерських задах. Тому одним з головних завдань податкової служби на ІІ квартал створення ефективної системи обслуговування платників податків.

Новости Сум от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Cameroon Национальный праздник Республики Камерун 
Italy 1445г.  Родился Сандро Боттичелли, итальянский живописец.
Свобода слова
Организация: "ПриватБанк"
Киев
Организация: Супермаркет "Таргет"
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования