Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Сум
На Сумщині кількість нещасних випадків на виробництві скоротилася
Фото: Объектив

На Сумщині кількість нещасних випадків на виробництві скоротилася


понедельник, 12.04.2010 18:03 Просмотров105Комментариев0

У порівнянні з І кварталом минулого року загальний виробничий травматизм на Сумщині зменшився майже на третину, смертельний – на 20%.

Про це повідомляє прес-служба управління Держгірпромнагляду по Сумській області, пише Сотня.

Аналіз стану промислової безпеки свідчить, що останнім часом на в регіоні постійно зберігається тенденція до зменшення рівня виробничого травматизму. У порівнянні з І кварталом 2009 роком, коли кількість травмувань на робочому місці налічувала 84 нещасні випадки, за перші три місяці поточного року ця цифра скоротилася до 59 випадків, або на 30%.

Рівень смертельного травматизму також є найнижчим за останній час. Минулого року було зафіксовано 5 трагедій, пов’язаних із загибеллю працівників, цього року – 4. За рівнем нещасних випадків зі смертельними наслідками прикрим лідером залишається обласний центр – 2 випадки, по одному – мають у своєму пасиві Краснопільський район та Кролевець. Варто зазначити відсутність на теренах області групових нещасних випадків.

Протягом січня-березня 2010 року при здійсненні наглядової роботи перевірками було охоплено понад 550 виробничих об’єктів. Виявлено близько 4 тис. порушень законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, за що було накладено штрафи на загальну суму 19 тис. грн.

Окрему увагу державних інспекторів у цей період було зосереджено на використанні кисневих та інших балонів з газом у лікувальних закладах області (задля запобігання трагедії, що сталася у Луганській міській лікарні), на використанні газу в побуті та наболілій проблемі ліфтового господарства.

За результатами перевірок керівникам лікувально-профілактичних закладів видано приписи, в яких зазначено 384 порушення, із приміщень лікувальних закладів вилучено 27 балонів. До адміністративної відповідальності притягнено 35 осіб, з них 18 перших керівників.

Управлінням разом із регіональними представниками МНС, Мінжитлокомунгоспу та Мінпаливенерго проводилися позапланові цільові перевірки технічного стану внутрішніх будинкових мереж газопостачання, газового обладнання житлових будинків, димових і вентиляційних каналів для запобігання виникнення нещасних випадків під час використання газу в побуті. За результатами перевірок виявлено понад 100 порушень, до адміністративної відповідальності притягнено 11 осіб, з них 3 перших керівника.

У ліфтовому господарстві не вирішується питання заміни фізично зношеного та морально застарілого обладнання диспетчерської служби (ОДС), термін експлуатації яких 10 років (деякі експлуатуються більше 25 років), а також відновлення пограбованого обрамлення дверей та шахти ліфтів. За даними, наданими спеціалізованими організаціями, що займаються ремонтом та обслуговуванням ліфтів, із 1 512 ліфтів, встановлених у житлових будинках, 582 ліфта відпрацювали термін, встановлений нормативними документами.

Новости Сум от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Международный Всемирный день метеорологии 
France 1749г.  Родился Пьер Симон Лаплас (1749 – 5.3.1827), французский математик, физик и астроном.  
Свобода слова
Организация: Отель "Ephesia"
Ивано-Франковская область
Организация: Магазин "Жуковский"
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования