Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Сум
Суд підтвердив законність стягнення штрафу з нафтотрейдера
Фото: Сегодня

Суд підтвердив законність стягнення штрафу з нафтотрейдера


понедельник, 12.04.2010 17:41 Просмотров110Комментариев1

Вищий господарський суд України підтвердив законність рішення Сумського обласного відділення Антимонопольного комітету України щодо ТОВ «НК Альфа-Нафта», в особі філії № 15 «Сумська», оштрафованого за монопольні зловживання, повідомляє Сотня.

Зокрема, Вищий господарський суд відмовив у задоволенні касаційної скарги нафтотрейдера та залишив в силі рішення Господарського суду Сумської області та постанову Харківського апеляційного господарського суду. Про це повідомляє прес-служба Антимонопольного комітету України.

30 листопада 2009 року Харківський апеляційний господарський суд постановив залишити без задоволення апеляційну скаргу підприємства, а рішення суду першої інстанції – без змін.

1 жовтня 2009 року Господарський суд Сумської області підтвердив правомірність дій Відділення Комітету і задовольнив зустрічний позов щодо примусового стягнення штрафу з порушника конкуренційного законодавства.

У березні 2009 року Сумське обласне відділення Комітету оштрафувало ТОВ «НК Альфа-Нафта», в особі філії № 15 «Сумська», на 34 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Як встановило розслідування, впродовж листопада-грудня 2008 року підприємство безпідставно відмовлялося реалізовувати споживачам бензини за готівку на АЗС в окремих районах області.

Коментуючи ситуацію в сфері пального, Голова Антимонопольного комітету України Олексій Костусєв зазначив: «Стабільність соціально важливих ринків нафтопродуктів і виважена цінова поведінка повинні залишатися ключовим фактором під час здійснення нафтотрейдерами власної економічної діяльності. Прозорість, прогнозованість, обґрунтованість – це ті принципи, котрі нафтовий бізнес повинен поставити у главу кута, якщо він бажає мати партнера, а не мисливця в особі Комітету та українського суспільства в цілому. Слід розуміти, що сьогодні всі гілки влади згуртовані в єдиний державний кулак, здатний поставити всіх на свої місця. І з цим месседжом в голові слід прокидатися і засинати».

Нагадуємо, у березні цього року Комітет порушив і розпочав розгляд справи за ознаками антиконкурентних узгоджених дій учасників ринку пального у зв’язку з синхронним й майже однаковим підвищенням цін на пальне. Комітет висунув до 15 найбільших нафтотрейдерів обов’язкові для розгляду зобов’язання знизити ціни до економічно обґрунтованого рівня. Наслідком цього стало зниження цін на бензини та дизельне пальне, обґрунтованість якого зараз перевіряють органи Комітету.

Новости Сум от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 1  
1 рабочий
Процитировать Процитировать
2010-04-12 18:49
обдирают народ как могут...ну хоть наказали, и то радует
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
England 1887г.  Петиция королеве Виктории от имени более миллиона женщин, просящих о закрытии публичных домов на воскресенье, передается министру внутренних дел.
Международный Всемирный день метеорологии 
Свобода слова
Организация: "Сведбанк (Swedbank)"
Херсонская область
Организация: Банк "Форум"
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования