Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Сум
У Сумах подбали про випускників ПТУ
Фото: dp.ric.ua/index.php?newsid=477613

У Сумах подбали про випускників ПТУ


среда, 31.03.2010 13:26 Просмотров872Комментариев0

На минулому тижні у Сумському міському центрі зайнятості пройшов інформаційно-масовий захід, який поєднав декілька напрямків одночасно: ярмарок вакансій, презентація професій для випускників шкіл та семінари для випускників професійно-технічних навчальних закладів.

Організатори захода намагалися відстежити увесь ланцюжок – від шкільної парти до робочих місць. Тож акцент було зроблено на наданні послуг незайнятому населенню, шкільній молоді та випускникам професійно-технічних навчальних закладів, повідомляє Сотня

Вперше взяли участь вихованці дитячих будинків сімейного типу та школи-інтернату ім. Супруна. Представники ДПТНЗ «Сумський професійний ліцей дизайну та сфери послуг» та ДПТНЗ «Сумський професійний ліцей будівництва та автотранспорту» презентували професії, за якими здійснюється навчання: закрійник, манікюрниця, перукар, електромеханік, кухар, електрогазозварник, столяр, муляр, маляр, водій. Майстри виробничого навчання ознайомили дітей з умовами вступу та матеріально-технічною базою навчальних закладів.

Спеціалісти центру зайнятості акцентували увагу учнів випускних класів на важливості відповідального та свідомого вибору професії за формулою «хочу-можу-треба». Проведене тестування сприяло підвищенню рівня психологічної обізнаності щодо власних індивідуальних особливостей, схильностей, інтересів та активізації процесу самопізнання.

Також велику увагу приділили випускникам професійно-технічних навчальних закладів, які мали можливість дізнатися про послуги служби зайнятості, зустрітися зі своїми майбутніми роботодавцями, поспілкуватися щодо можливості працевлаштування на перше робоче місце, ознайомитися з вакансіями та залишити свої резюме.

Така робота є прямим шляхом до працевлаштування молоді, яка прагне отримати постійну роботу і гідну оплату праці за набутою спеціальністю, знайти своє місце в суспільстві.

До уваги клієнтів були запропоновані найбільш цікаві та привабливі послуги, які не тільки спонукають молодь до свідомого вибору професій та прискорюють її працевлаштування, а й сприяють фінансовій зацікавленості роботодавця.

У ярмарку вакансій взяли участь 16 підприємств міста: концерн «Укрросметал», ВАТ «Сумиобленерго», ВАТ «Верстатотехмаш», ВАТ «Центролит», ДП «Завод ОБіВТ», ТОВ «Сумиторг-Партнер», ТОВ «Керамейя» та інші. Було запропоновані понад 200 вакансій: фактично уся актуальна база вільних робочих місць центру зайнятості.

За підсумками інформаційно-масового заходу були надані кілька десятків направлень до можливих роботодавців для подальшого з'ясування умов праці та можливостей працевлаштування.

Новости Сум от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
England 1888г.  Сформирована английская футбольная лига.
France 1949г.  Родилась Фанни Ардан, французская киноактриса («Собаки в городе», «Соседка»).
Свобода слова
Организация: Кафе "Kofein"
Харьковская область
Организация: "ИнтерТрансПолис"
Днепропетровская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования