Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Сум
Борги із заробітної плати на Сумщині зросли до 70 млн гривень
Фото: Мукачево.net

Борги із заробітної плати на Сумщині зросли до 70 млн гривень


пятница, 26.03.2010 14:32 Просмотров324Комментариев0

Заборгованість із виплати заробітної плати в Сумській області продовжує зростати: за оперативними даними, станом на 20 березня вона становить майже 70 мільйонів гривень, що на понад 30 мільйонів більше, ніж на відповідний період минулого року. Більш як 27 мільйонів гривень – це борг 71 економічно активного підприємства.

Як повідомив УНІАН прокурор відділу прокуратури Сумської області Ігор Вакула, незважаючи на раніше застосовані заходи на підприємствах усіх форм власності їх керівниками допускаються грубі порушення трудового законодавства, зокрема в частині недотримання строків виплати заробітної плати, нездійснення її індексації, нарахуванні та виплаті мінімального її розміру, мають місце і факти приховування сум заборгованості, виплати зарплати «в конвертах» тощо.

З початку поточного року за результатами прокурорських перевірок порушено 20 кримінальних справ. 7 справ уже направлено до суду, крім того, внесено 22 протести, які розглянуто і задоволено. За наслідками розгляду документів прокурорського реагування виплачено майже 10 мільйонів гривень заробітної плати, до дисциплінарної та адміністративної відповідальності притягнуто 31 посадову особу підприємств, установ та організацій різних форм власності.

І.Вакула назвав найбільш резонансні кримінальні справи з порушених. Зокрема, прокуратурою Білопільського району порушено кримінальну справу стосовно колишнього голови правління ВАТ «Білопільський машинобудівний завод», який із жовтня 2008 про липень 2009 років за наявності коштів на рахунках підприємства та в касі товариства не проводив виплату заробітної плати, внаслідок чого виникла заборгованість на суму 730 тисяч гривень. Справа з обвинувальним висновком направлена до суду.

Конотопською міжрайонною прокуратурою порушено справу стосовно генерального директора ЗАТ «Конотопагроспецбуд», який упродовж 5 місяців тримав своїх працівників на голодному пайку, заборгувавши їм понад 57 тисяч гривень заробітної плати.

Прокуратурою Ковпаківського району м. Суми на ТОВ НВП «Промсофт» виявлено факт не проведення розрахунків із 12-ма звільненими працівниками підприємства, внаслідок чого заборгованість перед ними становить 30 тисяч гривень. Стосовно директора підприємства порушено кримінальну справу за частиною 1 ст. 172 Кримінального кодексу України, триває досудове слідство.

Органи прокуратури Сумщини продовжують проводити перевірки на предмет додержання органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, державного контролю, а також установами та організаціями вимог законодавства про оплату праці та зайнятість населення.

Новости Сум от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Ukraine 1709г.  Пётр I с триумфом после Полтавской победы въезжает в Киев, где пробыл месяц.
Sweden 1875г.  Родился Карл Густав Юнг (Carl Gustav Jung) (ум. 1961), швейцарский психиатр, психолог, философ, основатель «аналитической психологии».
Свобода слова
Организация: Beelinе
Полтавская область
Организация: Банк "Форум"
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования