Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Сум
Геннадій Кофман привіз на Сумщину документальні «хіти сезону»
Фото: Все новости Одессы

Геннадій Кофман привіз на Сумщину документальні «хіти сезону»


пятница, 04.12.2009 15:49 Просмотров679Комментариев0

У межах фестивалю «Дні документального кіно про права людини» перегляди були заплановані ще місяцем раніше та завадив тому оголошений всеукраїнський карантин. Із його скасуванням відновилась і робота мандрівного фестивалю. До кінця грудня він об’їде Україну, показуючи кращі фільми іноземних та українських режисерів.

До Сум привезли декілька робіт. «Все, що хотілося б показати, просто фізично неможливо!» - зауважив голова правління Асоціації діячів кіноосвіти і медіапедагогіки України Національної спілки кінематографістів України Ілля Фоменко. Обрали роботи про права дитини, екстремальні історії про людей, котрі живуть в різних умовах, порушення прав людей, дискримінацію тощо.

«До програми показів увійшли кращі роботи сезону, - пояснив генеральний продюсер фестивалю Геннадій Кофман. – Ми привезли арт-документалістику: матеріали, зняті в реальних умовах, прямою камерою за законами документального кіно».
Останнє, як він зауважив, стало досить популярним і вже має певне коло прихильників та глядачів. Щоправда, пошкодував, що в Україні відсутній достатньо високий рівень документального кіно, пише Сотня.

«Тридцятого листопада ми закінчили прийом фільмів для показів наступного року. Прикро, що з них немає жодного нормального українського, - повідомив Геннадій Кофман. – Часто трапляється так, що з інших країн нам уже надіслали матеріали електронною поштою в належному оформленні, а українські автори починають пожвавлюватись, коли вже бачать афіші про завтрашній показ. До того – часу не мають…».

Розповів Геннадій Кофман і про новинки фестивалю. Віднині «Дні документального кіно» - фестиваль конкурсний, до складу журі якого входять, окрім відомих знавців кіно і студенти відповідних спеціальностей київських вишів. «Нам важлива думка молоді, адже основний посил спрямований саме на них, - зазначив Геннадій Кофман. – І тому ми збираємося співпрацювати з ними, підтримувати їхні ідеї, допомагати з реалізацією цікавих задумів».

Цього року фестиваль помандрує до двадцяти двох обласних центрів. На Сумщині переглянути документальне кіно зможуть Глухів, Лебедин, Шостка. У Сумах, починаючи з другого грудня, заплановані покази в університетах – СумДУ, СумДПУ, СНАУ, УАБС, центрі «Воля громади» та бібліотеці ім. Т. Шевченка. Триватимуть перегляди до кінця цього місяця, тож слідкуйте за афішами у названих структурах.

Новости Сум от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Католический Вардавар  
Ukraine 1914г.  Создан руководящий орган Украинских Сечевых Стрельцов — Украинская боевая управа. 
Свобода слова
Организация: Совбесы
Харьковская область
Организация: ММЦ "Гурзуф"
Крым
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования