Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Сум
Системи індивідуального опалення роблять з помилками
Фото: novosti.err.ee

Системи індивідуального опалення роблять з помилками


пятница, 27.11.2009 13:46 Просмотров433Комментариев0

Перевірка проходила протягом жовтня – листопада поточного року, яка, окрім попередження можливих негативних наслідків, передбачала проведення власникам житлових будинків інструктажів щодо безпечного використання газу в побуті, пише Сотня.

Результати перевірки вкотре довели нехтування населенням правил власної безпеки. Зокрема, серед 20 806 абонентів Сумського цеху газового господарства ВАТ «Сумигаз» виявлено 8 порушень справності димових і вентиляційних каналів та 2 порушення працездатності автоматики безпеки.

Не краще виглядає ситуація і в районах області: з 581 абонентів Охтирського УЕГГ виявлено 20 порушення ДВК та 23 – працездатності автоматики безпеки, з 4807 абонентів Роменського УЕГГ виявлено 12 порушень ДВК та 14 порушення працездатності автоматики, з перевірених 2614 абонентів Конотопського УЕГГ виявлено 8 порушень ДВК та 6 порушень, пов’язаних з працездатністю тієї ж автоматики безпеки. Наразі, перевіркою було охоплено 6 підприємств: Сумський та Лебединський цехи газового господарства ВАТ «Сумигаз», а також Роменське, Конотопське, Шосткинське та Охтирське УЕГГ.

Серед типових порушень, зазначених у приписах державними інспекторами теруправління Держгірпромнагляду по Сумській області, – відсутність теплоізоляція димових і вентиляційних каналів житлових будинків, несправність автоматики безпеки опалювальних котлів, недостатня або ж виконана з порушеннями вентиляція у приміщеннях.

«Останнім часом до нас звертаються мешканці багатоповерхівок із скаргами на сусідів, мовляв, після того, як вони становили у себе витяжки, у хаті майже неможливо дихати, – розповідає начальник територіального управління Держгірпромнагляду по Сумській області Олександр Головащенко. – З цього приводу хочу нагадати, що кухонні витяжки, приєднані до будинкових вентиляційних каналів, є незаконними і їх використання заборонено. Для вентиляції цілком достатньо того отвору, яке є на кухні. Утім, змусити господарів прибрати витяжки наші інспектори не в змозі. Ми можемо лише попередити про можливу загрозу, яку несуть у собі подібні пристрої».

Звертаємо увагу мешканців багатоповерхівок на те, що Держгірпромнагляд лише фіксує порушення. Виправляти ж їх має відповідне житлово-комунальне підприємство. Саме туди сумчанам слід звертатися зі скаргами, стосовно поганої вентиляції у будинку, - повідомляє прес-служба територіального управління Держгірпромнагляду по Сумській області.

Новости Сум от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Brazil 1711г.  Французские войска оккупируют Рио-де-Жанейро.
Ukraine 1937г.  На Украине созданы Житомирская, Полтавская, Николаевская области.
Свобода слова
Организация: "НОВА ПОШТА"
Киевская область
Организация: Ощадбанк
Кировоградская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования