Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Рівного
Велика вбиральня буде під землею
Фото: www.gazeta.rv.ua

Велика вбиральня буде під землею


вторник, 30.03.2010 10:32 Просмотров502Комментариев0

Громадські вбиральні, або простіше кажучи туалети, у Рівному можна перелічити на пальцях. Один із таких є у парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка, але працює лише влітку. Тому дехто як варіант туалету обирає під’їзди навколишніх будинків. Такий безлад триватиме ще недовго, переконує міський голова Рівного Володимир Хомко. У центрі міста, за кінопалацом Україна (на фото), побудують громадський туалет, повідомляє Рівнеінформ
— Ми довго радились, де збудувати громадський туалет, і кращого місця не знайшли. Це буде велика підземна вбиральня. Його будівництво не зачепить фонтан та Чайкину алею. Там, де зазвичай взимку ставлять атракціон і біля нього заїжджають автомобілі на площу — клумба буде продовжена. Таким чином заїзду для автомобілів не буде. Майдан стане пішохідною зоною. Над майбутнім громадським туалетом плануємо збудувати розважальний центр. Роботи вестиме власник кінопалацу. Я до нього вийшов з діловою пропозицією і він погодився. Будувати один туалет підприємцю геть невигідно. Тому він ще щось добудує, аби повернути свої кошти. Подібний приклад у Рівному вже є. При виході з парку Шевченка на вулицю Княгині Ольги був туалет радянського зразка. Тепер він став сучасним, а над ним збудували ще й фітнес-центр. Ми ж пропонуємо власнику будівництва спорудити там невеличку сцену для проведення театральних дійств влітку. Плюс він ще хоче кафе. Але поки це тільки плани. Біля Свято-Воскресенського собору ми також відновлюємо громадський туалет. Бо дідусі та бабусі навряд чи з церкви будуть йти до туалету у “Злата Плазі”.

Директор Кінопалацу “Україна” Сергій Дем’янков каже, що землю під будівництво громадсько-розважального центру виділили. Зараз розробляється проект. З чого саме складатиметься громадсько-розважальний центр — поки не знає.
Поки дату відкриття майбутнього туалету чиновники не називають. Кажуть, доки проект не затверджений, готові вислухати всі доцільні пропозиції про місце розташування майбутньої громадської вбиральні.

Новини Рівного от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Peru 1821г.  Перу объявила независимость от Испании.
Poland 1812г.  Родился Юзеф Игнацы Крашевский (Józef Ignacy Kraszewski), польский писатель, публицист, историк (ум. 1887).
Свобода слова
Организация: Торговая марка "Чумак"
Киев
Организация: Супермаркет "Billa"
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования