Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Рівного
На Рівненщині триває боротьба деканів
Фото: Народ.ру

На Рівненщині триває боротьба деканів


пятница, 26.03.2010 15:58 Просмотров482Комментариев0

У Рівному триває боротьба деканів
Із 15 березня повноваження та кабінет декана Рівненського факультету післядипломної освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв ділять одразу дві людини. Геннадій Атаманчук — новопризначений, та Тамара Грицак, яка керувала закладом два останніх роки. Перетрубація кадрів відбулася після перевірки з Києва, пише ОГО.

У вересні 2007 року відповідно до наказу ректора Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Рівненський факультет очолила Тамара Грицак.

— Коли приймала посаду, виявила багато недоліків щодо нерухомості, — зазначила усунута з посади декана Рівненського факультету Тамара Грицак. — Відсутність семи аудиторій на Толстого, 3, які ми орендували у Гуманітарного університету, в наявності лише одна. Відсутність адмінбудівлі на Замковій, 11, її попередній декан віддав безпідставно міській раді. З трьох гаражів у наявності є лише один, і той без документів. У наявності була однокімнатна квартира для проживання професорсько-викладацького складу. Приміщення на поверсі, який ми займаємо, частково були заселені студентами приватного ВНЗу. На той час не здійснювалася проплата комунальних послуг. 16 лютого цього року передала ректору пакет документів, де вказала прохання допомогти вирішити питання з нерухомістю. 4 березня приїхала комісія з метою перевірки діяльності факультету. Наша діяльність полягає у підвищенні кваліфікації, а перевіряли спідометр!

Із 15 березня Тамару Грицак відсторонили від посади декана Рівненського факультету.

— З актом перевірки мене не ознайомили, не знаю, про що йде мова. Мені не кажуть, у чому мене звинувачують. З Академії постійні дзвінки з вимогою написати заяву на звільнення. Розцінюю це як шантаж, — додає Тамара Грицак.


19 березня деканом цього факультету призначений Геннадій Атаманчук.

— Я працював доцентом кафедри менеджменту керівних кадрів Національної академії у Києві. Маю 23 роки педагогічного стажу. Мені вже не хотілося працювати викладачем. Ректор Василь Чернець запропонував цікаву роботу — перетворити цей факультет на інститут. Ми переговорили з ним і я вирішив піти на це. Хоча отримую достатню наукову пенсію, автор багатьох наукових праць, власник кількох торгових марок. Я самодостатня людина, — наголосив новопризначений декан Рівненського факультету Геннадій Атаманчук. — Це не конфлікт між мною та Тамарою Грицак, а між Тамарою Грицак та ректором.

18 березня Тамара Грицак зустрічалася з ректором Василем Чернцем.

— Мене змусили звільнитися з посади декана або перейти на іншу посаду. Пропонували викладати у Києві, не погодилася, оскільки моя сім’я проживає тут, не можу покинути сім’ю і їхати до Києва, — розповіла про тиск пані Тамара, а за кілька секунд, перевівши подих, додала. — У стані афекту, під психологічним тиском написала заяву на посаду начальника навчального та організаційного відділу Рівненського факультету. Але ця посада не є вільною, тому відкликала свою заяву.

Тамара Грицак звернулася з позовом до суду, вона оскаржуватиме своє відсторонення від посади декана:

— Хотіла б дізнатися, на основі чого мене відсторонили від посади. На мою думку, це через питання повернення нерухомості.

Новини Рівного от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
United_Kingdom 1807г.  Британский парламент отменил работорговлю.
Ukraine День службы безопасности Украины 
Свобода слова
Организация: "Мегабанк"
Киев
Организация: Скорая помощь Медиком
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования