Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Рівного
Депутати просять аптеки та магазини про знижки для інвалідів
Фото: Medstream.ru

Депутати просять аптеки та магазини про знижки для інвалідів


четверг, 18.03.2010 16:19 Просмотров150Комментариев0

Обласні обранці пропонують рівненському бізнесу бути соціально відповідальним і надати дисконт людям з обмеженими можливостями, пише Ділове Рівне.

На позачерговій сесії обласної ради, яка відбулась 17 березня, обласні обранці прийняли звернення до торгівельних та аптечних мереж Рівненської області щодо надання знижок інвалідам І-ІІ груп. Про це повідомив аналітично-інформаційний відділ обласної ради. Подаємо текст звернення повністю.
 
Найважливіше завдання кожної держави - соціальний захист її громадян, і в першу чергу, людей з обмеженими можливостями - інвалідів.
На забезпечення соціальних гарантій та життєвих потреб осіб, яким необхідна підтримка, спрямовані законодавчі акти, державні та місцеві цільові програми. Проте в умовах сучасної економічної кризи та тотальної обмеженості бюджетів ні держава, ні органи місцевого самоврядування забезпечити гідне життя своїм громадянам з особливими потребами не можуть.Тому надзвичайно актуальним викликом у контексті турботи суспільства про найбільш вразливу категорію - інвалідів постає необхідність співпраці органів місцевого самоврядування та бізнесу. Про беззаперечну ефективність такого тандему вже свідчать численні приклади взаємопорозуміння і конкретної допомоги, які дають мотивацію і стимул до хороших справ задля поліпшення життя наших співвітчизників. Водночас такі кроки підвищують рівень соціальної відповідальності бізнесу і заохочують засоби масової інформації до формування позитивної громадської думки про благочинність.

Рівненська обласна рада, турбуючись про поліпшення життєвого статусу людей з обмеженими можливостями, звертається до власників великих мереж супер- та гіпермаркетів, а також аптек, що здійснюють діяльність у Рівненській області, з проханням стати учасником благодійної справи. Зокрема, надати інвалідам І-ІІ груп дисконтні картки або знижки у розмірі 10-15% на придбання у  торгових мережах товарів або ліків.

Ми впевнені, що людяність - це невід'ємна риса кожного нашого співвітчизника. І очевидним є той факт, що число підприємців, небайдужих до долі інших людей, постійно збільшується. Водночас ми переконані, що надання посильної допомоги тим, хто її потребує, позитивно вплине на авторитет бізнесменів, їх імідж та репутацію.

Новини Рівного от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:               

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Славянские Коровья смерть 
Славянские Троян Зимний 
Свобода слова
Организация: Ресторан "Пивной сад"
Одесская область
Организация: ММЦ "Гурзуф"
Крым
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования