Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Полтавы
Рятувальний глісер не рятує, а тоне
Фото: "Преступности НЕТ в Николаеве"

Рятувальний глісер не рятує, а тоне


среда, 21.04.2010 12:10 Просмотров399Комментариев1

Глісер, куплений за кошти платників податків й на якому мають рятувати людей на воді - не плаває, не їде, а лише тоне. Човен зможе допомагати людям, але тільки після капітального ремонту. Останній вже розпочато на науково-виробничому підприємстві "Європа-Авіа". Щоправда, скільки знадобиться часу на те, щоб поставити човен кременчуцьких рятувальників на воду, тамтешні фахівці напевно не знають, пише Новини Полтавщини.

Орендований у минулому році у Полтави "чудо-глісер" змусив би посміятися начальника рятувальної служби Василя Білоуса, якби не завдав стільки клопоту. "Мабуть, полтавчани зітхнули із полегшенням, передавши нам у користування цей аероглісер. Як виявилося, протікання корпусу - найменше зло. І коли ми вже не знали, що робити із цим човном, минулого тижня до нас завітали двоє спеціалістів з НВП "Європа-Авіа". Чекали ми їх довго та не даремно.

Спочатку пішли до води випробовувати човен у роботі. Невдовзі розлетівся вщент ремінь передачі. Приїжджі спеціалісти міняли його два рази - не допомогло. На місці ремонт не взялися продовжувати - у суботу забрали човен із собою в Українку. Я сам організував збори і менше ніж за дві години завантажив аероглісер для транспортування", - розповідає Василь Білоус. На самому ж підприємстві так і не змогли знайти причину всим цих поломок.

Аероглісер, мов зачаклований. Тож, на науково-виробничому підприємстві вирішили змінити всі "нутрощі" човна, які тільки можливо. "Ми змінюємо повністю трансмісію. Ще зріжимо лижини і встановимо їх трохи по-іншому, адже нинішні вони не дозволяли рятувальникам вільно маневрувати при обертах керма. Також знімемо бак, усунемо протікання корпусу, переберемо двигун аероглісера", - говорить директор НВП Костянтин Петров. Зварювання кольорового металу - нелегка робота. Не факт, що все це буде безоплатно. За попередніми даними на ремонт знадобиться близько 20 тисяч гривень. Із таким розкладом не залишиться гічого іншого, як підключати до переговорів УЖКГ міста. Єдине тішить: оренда цього "плавучого чуда" для нас безкоштовна. "Я нічого конкретно не можу сказати з приводу того, як аероглісер потрапив до нашого управління і якого він року випуску. Звісно, важко дати йому і технічну характеристику", - прокоментував ситуацію співробітник технічної служби Головного управління МНС України у Полтавській області пан Павло.

Аналогічні відповіді пролунали ще від чотирьох полтавських посадовців. Нагадаємо, що наприкінці минулого року кременчуцька рятувальна водолазна станція одержала цей довгоочікуваний подарунок. На нього покладалися великі сподівання. Окрім того в його характеристиках значиться, що чоен вільно маневрує на люду та на воді. Щоправда, тоді ж перші випробування техніки вказали на її недоліки. Тоді вони здалися незначними. Можливо, від радості. А можливо, від усвідомлення того, що кращого не буде.

Новости Полтавы от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 1  
1 Аноним
Процитировать Процитировать
2010-04-21 12:34
Дааа...много людей они спасут)
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Ukraine День студентов (Татьянин день) 
Belarus День белорусской науки 
Свобода слова
Организация: Лікарня
Полтавская область
Организация: Магазин "АБВ"
Днепропетровская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования