Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Полтавы
Полтавці - переможці першого туру Чемпіонату України з картингу
Фото: Мobilfart.com.ua

Полтавці - переможці першого туру Чемпіонату України з картингу


вторник, 20.04.2010 15:34 Просмотров446Комментариев0

Цього уїк-енду Полтава стала столицею українського картингу. На міському картодромі «Лтава» відбувся перший тур Чемпіонату України з цього виду спорту. Перемогу за кермом болідів виборювала шестирічна Руслана Базавлук з Краснодону, яка цього року вперше сіла за кермо:

- Во сколько в первый раз села за руль?

- В шесть.

- В будущем будешь становиться гонщицей?

- Да!

Значно доросліші юнаки, які беруть участь у цьогорічному Чемпіонаті України, не проти участі дівчат, але попереджають: «Легко – не буде!». Якщо, звісно, хочеш дістатися «Формули 1» – заповітної мрії кожного гонщика:

- Ребра болят все время. Перед гонкой нервничаешь, а перестаешь – только когда садишься в машину, сообщает ЕХО з регіону. 

- В «Формулу 1» планируем!

- Разве что на «Формулу 1»!

Спостерігачів за майбутніми гонщиками «Формули 1» зібралося не багато і все через відсутність належної реклами. Глядачі скаржилися на організаторів і державу в цілому:

 - Во-первых, не сильно оно освещается. Я даже в интернете не нашел, будут ли сегодня соревнования. Хорошо, нашел телефон картодрома.

- Мало информации просто было по поводу финала. Если было бы больше информации и обявлений, то было бы и больше болельщиков.

- Нужно чтобы государство повернулось к детям лицом, а не спасало наркоманов, которых само сначала развело!

Саме відсутність належного державного фінансування, як запевняв присутній на змаганнях представник міської влади, і завадило широко розрекламувати проведення у Полтаві першого туру Чемпіонату України з картингу.

«В этом году еще не принят бюджет, и очень трудно находить деньги по 1/12 для проведения соревнований такого уровня. Мы стали свидетелями того, что сегодня очень мало зрителей, но мы беремся исправить это. На следующий тур, который будет у нас летом, мы думаем наполнить трибуны и уже знаем, как это сделать!», - повідомив начальник міського управління сім’ї, молоді і спорту Ігор Кислов.

Разом з ним на брак державної підтримки жалівся і генеральний секретар Федерації картингу України. За його словами, один лише болід коштує 9500 євро, а запчастини до нього і екіпіровка недешеві, бо виготовляються в Італії. А тому, як визнав Іван Кияниченко, дуже багато учасників просто «не потягнули» чемпіонат фінансово. Натомість, врятували маленькі спортсмени.

«Количество учасников по сравнению с прошлым годом сохранилось на том же уровне, но только за счёт новых участников», - повідомив секретар Федерації картингу України. Тренери також запевняли, що цей вид спорту в державі виживає лише за рахунок батьків маленьких спортсменів.

«Фінансування відбувається лише за рахунок родичів і спроможності клубу», - пояснив полтавський тренер Ігор Баранник, але запевнив, що не віддає преференцій дітям, батьки яких більш забезпечені.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко, який завітав на Чемпіонат, гарантував, що буде робити все можливе для розвитку цього виду спорту на Полтавщині.

«Будемо робити все для того, щоб наші школярі і ентузіасти цього виду спорту мали всі необхідні можливості і матеріальну базу. Потрібно і організаційні заходи проводити для того, щоб цей вид спорту розвивався», - пообіцяв новий полтавський губернатор.

Окрилена цими гарантіями полтавська команда перемогла за підсумками першого туру, який відбувся на картодромі «Лтава». Наступний тур Чемпіонату України відбудеться 9 травня у Донецьку.

Ольга Подимай, Михайло Діденко, телеканал ІРТ.

Новости Полтавы от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
France 1841г.  Родился Пьер Огюст Ренуар, французский живописец, график и скульптор, представитель импрессионизма.
Буддизм Буддийский Новый год - Сагаалган 
Свобода слова
Организация: "Rainford"
Киев
Организация: Арт-кафе "Агата"
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования