Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Полтавы
Полтавці тиждень гостюватимуть у Миколи Гоголя
Фото: Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського

Полтавці тиждень гостюватимуть у Миколи Гоголя


вторник, 06.04.2010 13:19 Просмотров504Комментариев0

Сьогодні у Полтаві стартує V Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «В гостях у М. В. Гоголя». Розпочнеться він музично-театральним дійством «З любов’ю до Гоголя» у Міському будинку культури о 19:00. Про очікування від фестивалю та його призначення говорили на прес-конференції в ІА «Новини Полтавщини», пише Новини Полтавщини.

«Ми проводимо фестиваль з 3 причин: віддати шану Гоголю; це своєрідний майстер-клас для акторів та режисерів; третя причина - ми хочемо, щоб глядачі могли провести цікаво час і познайомитися з Гоголем», - сказав директор Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. В. Гоголя Олексій Андрієнко.

У свою чергу начальник управління культури ОДА Володимир Годзенко зазначив, що проведення фестивалю потребує значних фінансів, яких наразі практично немає: «На жаль, з цим фестивалем ми залишаємося сам-на-сам вже другий рік, бо ні Міністерство, ні творча спілка, ні місто (цього року) не йдуть нам на зустріч. Ціна оренди достатньо висока - це 6 тис. грн. в Міському будинку культури і 10 тис. грн. на закриття. Зменшувати її не хочуть».

На прес-конференції також розповіли про дружні відносини, які склалися з Полтавським земляцтвом у Москві. Зокрема, завдяки співпраці, наш земляк Валерій Роздорожний був ініціатором ідеї, щоб у дні святкування ювілею Гоголя показувати його твори полтавським театром ім. Гоголя, та взяв на себе всі витрати по перебуванню театру у Москві.

Репертуар фестивалю: 7 квітня (середа) о 19:00 - вистава на 2 дії «Ніч перед Різдвом», 8 квітня (четвер)о 19:00 - вистава на дві дії «Панночка», 9 квітня (п'ятниця) о 19:00 - літературно-музична композиція «Маруся Чурай», 10 квітня (субота) о 12:00 - пластична феєрія «Лесина пісня» та о 19:00 пластична драма «Шинель», 11 квітня (неділя) о 19:00 - вистава на 2 дії «Миргород».

У фестивалі беруть участь: Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. В. Гоголя, Орловський державний молодіжний театр «Свободное пространство», Дніпропетровський молодіжний театр «Віримо!», Український музично-драматичний театр «Еней», Криворізький міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху», Криворізький міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху» та Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка.

Новости Полтавы от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Kyrgyzstan День Народной революции в Кыргызстане 
Germany 1893г.  Родился Вальтер Бааде (1893 – 25.6.1960), немецкий астроном. Родился в местечке Шреттингхаузен (Вестфалия) в семье учителя.  
Свобода слова
Организация: переход через дорогу
Запорожская область
Организация: Евроэкспресс
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования