Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Полтавы
АМКУ перевіряє ринок цукру (ВIДЕО)
Фото: Сегодня.ua

АМКУ перевіряє ринок цукру (ВIДЕО)


пятница, 29.01.2010 08:56 Просмотров1792Комментариев0

Антимонопольний комітет України розпочав розгляд справи за фактом стрімкого й суттєвого підвищення цін на цукор. Про це  заявив виконувач обов’язків Голови Комітету Олександр Мельниченко. Він повідомив, що рішення порушити справу прийнято за результатами наради з керівниками регіональних відділень Комітету щодо ситуації на соціально важливих ринках держави. В.о. Голови Комітету зазначив, що за попередніми даними роздрібні ціни на цукор зросли в Україні у середньому на 30 відсотків. Оскільки таке значне подорожчання цукру може містити ознаки порушення конкуренційного законодавства з боку учасників ринку, Комітет розпочав розгляд справи.

«Ситуація на ринку цукру значною мірою пов’язана з діями галузевих відомств. Тоді як цінова політика – це відповідальність Міністерства економіки, Міністерство аграрної політики є стратегом цього ринку, і саме на нього покладена відповідальність за розвиток конкуренції і ситуацію в галузі. Тому Антимонопольний комітет звернувся до обох міністерств з офіційними листами, в яких відзначив необхідність внесення на розгляд Комітету вмотивованих подань, якщо у міністерств є конкретні факти, що свідчать про зловживання монопольним становищем або антиконкурентні узгодженні дії учасників цього ринку», – прокоментував ситуацію Мельниченко. В.о. Голови Комітету застеріг учасників ринку від неправомірних дій та закликав повернути ціни до попереднього рівня, що Комітет враховуватиме під час проведення розслідування, пише Новини Полтавщини.

Як відомо, завдяки оперативному втручанню Комітету влітку 2009 року було досягнуто стабілізації ринку цукру. Так, суб’єкти господарювання, виконуючи вимоги Комітету, знизили ціни на цукор в 21 області. Вимоги Комітету щодо приведення цін до економічно обґрунтованого рівня охопили 150 оптових торговців, 139 торговельних мереж та 5 виробників цукру.

Як повідомлялося, в березні 2008 року Вищий господарський суд України прийняв рішення, яким відмовив у задоволенні касаційних скарг ТОВ «Українська продовольча компанія», ТОВ «Агропродінвест», ТОВ «Цукровий союз», ТОВ «Гала-Трейд», ТОВ «Фірма «Астарта-Київ», ТОВ ТД «АПО «Цукровик Полтавщини» та ТОВ «АПО «Цукровик Полтавщини», підтвердивши правомірність застосування Комітетом санкцій. Верховний суд України залишив це рішення без змін.

У лютому 2006 року Комітет оштрафував зазначених операторів ринку загалом на 17,2 млн. грн за антиконкурентні узгоджені дії, через які відбулося безпідставне подорожчання та значний стрибок цін на цукор по всій країні.

Новости Полтавы от Mobus.com
Написать комментарий

Видео
АМКУ перевіряє ринок цукру
Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Профессиональные День инженерных войск 
Poland День бабушки в Польше 
Свобода слова
Организация: Городское Управление Молодежи и Спорта
Херсонская область
Организация: МегаМаркет
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования