Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Львова
«Карпати» зіграють із запорізьким «Металургом»

понедельник, 19.04.2010 14:47 Просмотров370Комментариев0

Сьогодні о 19.00 у Запоріжжі на полі «Славутич-Арени» розпочнеться поєдинок 26-го туру Прем’єр-ліги, в якому місцевий «Металург» прийматиме «Карпати». Про це повідомляє Інформаційний центр ФК «Карпати», пише ЗІК.

Матч «Металург» (Запоріжжя) – «Карпати» закриває програму 26- туру. Наразі вже відомі результати шести ігор. Три з чотирьох конкурентів «зелено-білих» у боротьбі за путівку в Лігу Європи зіграли не надто вдало: «Дніпро» програв «Динамо», а «Металіст» і донецький «Металург» розійшлися миром відповідно з «Чорноморцем» та «Ворсклою». «Таврія», як і «Карпати», грає сьогодні ввечері. Причому кримчани матч проти «Оболоні» розпочнуть на дві години раніше, а значить, виходячи на поле «Славутич-Арени», підопічні Олега Кононова знатимуть і цей результат.

Та в будь-якому разі сьогодні «Карпатам» вкрай необхідна перемога. Це дозволить скоротити відставання від «Дніпра» і «Металіста», відірватися ще на два очки від «металургів» столиці Донбасу і як мінімум не зменшити свій відрив від «Таврії».

Але зробити це буде не легко. Запорізький «Металург» хоча й не хапає в поточному сезоні зірок з неба, але є доволі сильним суперником. Тим паче, що підопічні Романа Григорчука гратимуть перед своїми вболівальниками і стовідсотково горітимуть бажанням реабілітуватися за поразку в останній грі, коли вони програли «Дніпру» в принциповому дніпровському дербі – 0:2.

Нагадаємо, що в матчі першого кола у Львові «Карпати» і «Металург» зіграли внічию – 3:3. Той поєдинок запам’ятається вболівальникам та його безпосереднім учасникам надовго. Адже гра розпочалася в неймовірно сильний туман. Екстремальними погодніми умовами тоді краще скористалися «металурги», які завдяки голу Тейку та «дублю» Алозі вже на 40-й хвилині вигравали 3:0.

Однак «Карпати» не опустили рук. Перед свистком на перерву Кожанов зі штрафного один м’яч відіграв, а після відпочинку галичани закрили суперника на його половині поля і Ощипко та Федецький відновили рівновагу в рахунку – 3:3. До фінального свистка залишалося ще 15 хвилин. На останніх хвилинах вирвати перемогу могли як господарі, так і гості, але в підсумку все закінчилося насправді бойовою нічиєю – 3:3. Ну а як буде сьогодні, побачимо за кілька годин.

Додамо, що поєдинок обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з киянином Ігорем Іщенком. Його асистентами будуть Андрій Береговий (Донецьк) та Володимир Володін (Херсон). Резервний арбітр – Сергій Бойко (Київська область). Делегат ФФУ – Петро Скрильник з Кременчуга, інспектор матчу – харків’янин Володимр Петров.

Орієнтовні склад «Карпат» команд (веріся Інформаційного центру ФК «Карпати»): Тлумак, Федецький, Мілошевіч, Тубіч, Ощипко, Годвін, Голодюк, Ткачук, Кожанов, Зеньов, Худоб’як.