Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Львова
Львів’яни Януковичу не довіряють
Фото: УРА-Информ

Львів’яни Януковичу не довіряють


среда, 31.03.2010 16:59 Просмотров308Комментариев0

У Львові не довіряють чинному президенту України Віктору Януковичу. Як заявив сьогодні під час прес-конференції директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович, рівень недовіри до новообраного Глави держави у Львові зашкалює. Як свідчать результати соцопитування, проведеного 19-25 березня соціологічною групою «Рейтинг», не довіряють Віктору Януковичу 75% львів’ян. Аналогічні показники і щодо недовіри мешканців Львова до голови Верховної Ради України Володимира Литвина, пише Львівський портал.

«Рівень недовіри львів’ян до теперішнього президента і Голови Верховної Ради зашкалює. Що б не говорили про Віктора Ющенка чи Тимошенко, але ніколи в житті в них не було у Львові чи на західній Україні таких показників», - наголошує Олексій Антипович.

У той же час, за словами соціолога, цей рівень недовіри до політиків навряд чи буде зрости у майбутньому. «Певна виважена політика з приводу національних маркерів – мови, Чорноморського флоту, відносин з Росією, відносин з Євросоюзом – звичайно, буде сприяти тому, що рейтинг і до Віктора Януковича, і до Партії регіонів, і взагалі рівень довіри до нинішньої влади на Львівщині і у Львові буде зростати. Інша справа, куди ця довіра може дійти», - зазначає директор соціологічної групи «Рейтинг».

На переконання Олексія Антиповича, максимальний рівень довіри до В. Януковича у Львові може сягнути 20%. «Але навіть до тих 30% довіри, які наразі має Віктор Ющенко у Львові, маючи абсолютний програш за останні роки, довіра до Януковича у Львові не дійде. Це не та людина, не той політик, який може користуватися підтримкою на Львівщині», - вважає соціолог.

Він також переконаний, що будь-які підняті Януковичем питання про мову, НАТО, Росію, Чорноморський флот, отримають негативне ставлення західної України, а зокрема, Львова і львів`ян. «Якщо такі питання будуть підніматися, то протестна хвиля буде. Ця хвиля може підняти нових політиків і нові політичні сили», - припускає О. Антипович.

Паралельно з цим, за його словами, очікування львів’ян від нещодавніх виборів президента переважно негативні або нейтральні. Зокрема, у результаті цих виборів третина опитаних мешканців (33,9%) очікують погіршення економічної ситуації в країні, майже половина (46,1%) – збільшення протистояння політиків, майже 40% - поглиблення розколу країни. Разом з тим значна кількість опитаних не очікує у результаті виборів президента особливих змін в державі.

Похибка соцопитування становить від 1,8% до 3%.

Новини Львова от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Luxembourg Бургзонндег (Burgsonndeg) 
Italy 1404г.  Родился Леон Альберти, один из первых среди великих творцов культуры итальянского Возрождения.
Свобода слова
Организация: ООО "Сторекс Будсервис"
Киев
Организация: "Автолюкс"
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования