Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Львова
Число нелегальних перевізників у Львові зростає
Фото: КП

Число нелегальних перевізників у Львові зростає


среда, 24.03.2010 17:57 Просмотров668Комментариев0

З ініціативи Василя Поповича, голови постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв’язку Львівської міської ради відбулось спільне засідання комісій транспорту міської та обласної рад з представниками місцевої виконавчої влади та правоохоронних органів, повідомляє Інформаційний портал депутатів Львівської міськради, пише Львівський портал.

Проблема полягає в тому, що у Львові в арифметичній прогресії росте кількість нелегальних перевізників. За його словами, одним з найпоширеніших порушень є самовільне продовження маршруту перевізником, що робить певні маршрути нерентабельними. Кількість цих порушень особливо зросла після прийняття ухвали депутатами ЛМР, що стосується впорядкування перевезень у місті Львові та області. Згідно з цією ухвалою, маршруткам приміського сполучення заборонили проїзд через центральну частину Львова, що передбачає розвантажити центр міста. Почастішали також випадки, коли перевізники працюють взагалі без будь-яких дозволів.

«На спільному засіданні зібрались депутати обласної ради, представники державних органів влади, заступник голови міста, комісія Дрогобицької районної ради, щоб вирішити ситуацію, коли офіційні перевізники, що виграли тендер на перевезення пасажирів, стають нерентабельними, а на нелегальних перевізників впливу немає. Ухвалою було чітко обмежено перевезення у центральній частині міста, але багато нелегальних перевізників і далі здійснюють перевезення до центральної частини міста», - розповів під час засідання Василь Попович.

Щоб виправити цю ситуацію присутні на спільному засіданні погодили опрацювати та виробити коректні схеми пасажирських перевезень у місті та області і створити постійно діючий механізм моніторингу і контролю за нелегальними перевезеннями і доносити цю інформацію до львів’ян та гостей через засоби масової інформації.

«Існують також проблеми з таксоперевезеннями у місті Львові. Проблема стосується лічильників, бо 90% з них просто не працюють. Пояснення відсутності лічильника знаходяться прості – здали на ремонт, чи начальник забрав тощо. Вже є понад 50 скарг, особливо, в районі вокзалу, через те, що таксисти працюють без лічильників та називають неправдиві ціни. Треба систематизувати ці перевезення та механізм постійного контролю, який дозволив би впливати на таксоперевезення та загалом на перевезення громадян у місті Львові та області», - зазначив Василь Попович.

В результаті учасники зустрічі домовились створити постійно діючу спільну групу, що складатиметься з членів депутатської комісії інженерного господарства,транспорту та зв’язку, транспортної інспекції та міліції. В обов’язки групи входитиме здійснення контролю за транспортними перевезеннями та таксоперевезеннями, зокрема.

Новини Львова от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
France 1741г.  Родился Жан Антуан Гудон (1741 -16.7.1828), французский скульптор. Родился 20 марта 1741 в Версале.  
Ukraine 1639г.  Родился Иван Мазепа в селе Мазепинцы под Белой Церковью, Речь Посполитая.  
Свобода слова
Организация: Страховая группа "ТАС"
Харьковская область
Организация: Областное управление МВД в Одесской области
Одесская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования