Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Львова
Скандал у львівському БЮТі набирає обертів
Фото: Дніпровський юридичний вісник

Скандал у львівському БЮТі набирає обертів


вторник, 23.03.2010 10:03 Просмотров308Комментариев0

Обидві сторони партійного конфлікту у львівському обласному осередку БЮТ  оприлюднили свої позиції. Супротивники звинувачують один одного в різних порушеннях великих та малих і захищають свої позиції. Зараз усі розуміють, що власними силами і малою кров’ю цей конфлікт не загасити і, скоріш за все, пожежників доведеться викликати зі столиці, пише Львівський портал.

За словами призвідника скандалу, народного депутата та керівника обласного осередку ВО «Батьківщина» Івана Деньковича, Цієї середи, 24 березня, відбудуться загальні збори обласної партійної організації, де будуть депутати міськради, обласної ради, відбудеться звіт керівництва про виконану роботу, а також відбудеться обговорення статті в «Експресі».

«Ця дата була погоджена заздалегідь, але минулої п’ятниці засідає фракція і змінює керівництво фракції, при цьому грубо порушуючи статут. Фактично відбулася нелегітимна зміна керівництва фракції і наступного дня, у суботу, ми дали оцінку цим діям – підкреслив І.Денькович.

За його словами, найближчим часом до Львова приїде комісія з Києва, яка зробить детальний аналіз, зробить висновки про роботу львівських депутатів, роботу партійної організації.

«Думаю, що після висновків буде наведений порядок в партійній організації. У комісії будуть представники центральних органів партії, вони вивчатимуть роботу, як обласної фракції, так і фракції у міській раді» - наголосив він.

Натомість опоненти І.Деньковича на своїй прес-конференції наголошували на тому, що уже дві сесії підряд не проводилися засідання фракції, а крім того, депутати облради хотіли зрозуміти, чому з боку Деньковича посипалися звинувачення на адресу облради.

І.Стецькович розповів, що з цього приводу  третина депутатів фракції звернулася до Людмили Козак з вимогою скликати засідання фракції і вручила їй цю вимогу 17 березня. «Ми повідомили, що 19 березня в партійному офісі на Івана Франка відбудуться збори фракції. Це вже була вимога. Ми мусили з’ясувати, про що Іван Денькович заявляє, які підстави в нього були. Нам було відмовлено.  18 березня Іван Денькович зібрав бюро, на якому запропонував прийняти рішення про заборону фракції збиратися.  19 березня зібралася фракція. 23 депутати Львівської обласної ради прийшли, Людмила Козак не з’явилася. Але кворум у нас був. На тих зборах мене було обрано тимчасово виконувачем обов’язків керівника фракції. Оскільки іншого впливу і на Деньковича, і на те, що відбувається в обласній раді, ми не бачили.» - розповів І.Стецькович.

Виключені І.Деньковичем депутати заявили, що це сталося тому, що вони зажадали фінансових звітів від І.Деньковича та Л.Козак. Вони також повідомили, що скерували своє звернення до лідер БЮТ Юлії Тимошенко і сподіваються на її розуміння.

Очевидним є той факт, що кадрові пертурбації в «Батьківщині» є відгомоном боротьби за керівництво як партією, так і блоком між групами, які очолюють так звані «чисті партійці» та «бізнесмени». Скоріш за все саме їх має на увазі І.Денькович, коли говорить про очищення партійних лав.

Тепер, коли всі заборола відкриті і рукавички кинуті, боротьба розгорнеться на вищих партійних щаблях у Києві – кожна зі сторін має сподівання, що саме її аргументи будуть сприйняті прихильно, а відтак не відступає зі свої плацдармів. Але що саме вирішать у Києві, коли лідера блоку немає в Україні – навіть ворожити важко. Бо варіантів розвитку подій є кілька і всі вони доволі болючі для загального іміджу найбільшої опозиційної сили. Тому «ворожити», який саме з аргументів стане вирішальним у глобальному позиціонуванні блоку, практично неможливо.

Новини Львова от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Russian_Federation 1729г.  Родился Федор Волков, создатель первого постоянного русского театра, за что и получил от Белинского звание «отца русского театра».
Международный Всемирный день социальной справедливости  
Свобода слова
Организация: Интернет-казино "Crazy WM"
Донецкая область
Организация: ООО "Бикарт-Проект"
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования