Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Львова
З фракції БЮТ у Львівській облраді виключили 6 депутатів
Фото: mobus.com

З фракції БЮТ у Львівській облраді виключили 6 депутатів


понедельник, 22.03.2010 17:15 Просмотров412Комментариев0

У суботу, 20 березня, під час засідання бюро обласної партійної організації ВО «Батьківщина» було прийнято рішення про виключення з лав партії та фракції БЮТ у Львівській обласній раді 4 депутатів, та ще двох позапартійних депутатів – з лав фракції, інформує zaxid.net.

Про це 22 березня під час прес-конференції у Львові повідомила керівник фракції БЮТ Львівської обласної ради голова фракції БЮТ у облраді Людмила Козак.

З її слів, з лав партії та фракції виключено Івана Стецьковича, Ігора Сенишина, Василя Семена, Романа Ілика (який є першим заступником голови облради). Також з лав фракції виключено колишніх членів «Батьківщини», тепер позапартійних депутатів Ярослава Дубневича та Михайла Сендака.

«Те що відбулося в суботу на зсіданні бюро обласної партійної організації – це фактично юридична оцінка того, що існувало у фракції упродовж 4-5 місяців. Ці люди не поводились як члени партії, а як група, яка підпорядковується певним меркантильним інтересам. Коли це все на бюро було обговорено, більшістю членів бюро було підтримано виключення, лише троє лише утримались», – сказала Людмила Козак.

Як наголосив народний депутат україни ввід фракції БЮТ Іван Денькович, говорити про позбавлення цих депутатів їхніх мандатів не можна. «Законодавство про імперативний мандат передбачає, що його застосування можливе за умови добровільного виходу з фракції», – сказав Денькович.

Учасники прес-конференції називають таке виключення з лав партії очищенням, про яке нещодавно заявляло центральне керівництво БЮТ.

Крім того, Денькович поінформував, що завтра до Львова прибуде комісія від центрального керівництва партії, аби перевірити роботу фракції БЮТ у обласній раді та дати їй оцінку.

Разом з тим, Іван Денькович спростував інформацію про виключення 23 депутатів Львівської облради з фракції БЮТ. Він наголосив, до на 24 березня було призначено розширене засідання фракції БЮТ у обласній раді, проте без погоджень в п’ятницю відбулося засідання фракції, на якому було обрано нового керівника фракції – Стецьковича. «Це засідання відбулось невідомо на чию вимогу. Згідно з нашим статутом скликати засідання можна на вимогу третини членів фракції. Засідання фракції у п’ятницю було нелегітимним», – сказав нардеп. Він зауважив, що вже в суботу було зібрано партійне бюро, під час якого і дали належну оцінку ситуації.

Разом з тим, прес-секретар фракції БЮТ Наталія Лаврецька зауважила: «Сталось так, що матеріальні ресурси, кадрові призначення затьмарили очі деяким людям».

Нагадаємо, нещодавно у газеті «Експрес» вийшло інтерв’ю І.Деньковича, в якому він звинуватив своїх однопартійців у Львівській обласній раді в корупції. Серед названих прізвищ, зокрема, фігурувало прізвище Я.Дубневича.

Новини Львова от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Portugal Карнавал в Португалии 
China Праздник дракона в Китае 
Свобода слова
Организация: "ПриватБанк"
Киев
Организация: Клиника "Сана"
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования