Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Львова
Бізнесмени у Львові хотіли нажитися на Євро-2012
Фото: Мукачево.net

Бізнесмени у Львові хотіли нажитися на Євро-2012


пятница, 12.03.2010 10:56 Просмотров398Комментариев0

9 березня прокуратура Залізничного району м. Львова за зібраними працівниками УБОЗ ГУМВС України у Львівській області матеріалами дослідчої перевірки порушила кримінальну справу  за фактом розтрати майна в особливо великих розмірах службовими особами ТзОВ бюджетних коштів, виділених на виконання цільових державних програм пов’язаних з підготовкою міста Львова до проведення фінальної частини чемпіонату з футболу «Євро-2012». Про це повідомляє ВЗГ ГУМВСУ у  Львівській області, пишет Львівський портал.

Попередньою перевіркою встановлено, що ТзОВ для з метою отримання відшкодування коштів з державного бюджету за викуп об’єктів приватної власності, що розміщені на земельній ділянці, виділеній для будівництва нового аеровокзалу (терміналу) для суспільних потреб, вчинили службове підроблення та привласнення грошових коштів, а саме 10 квітня 2008 року склали фіктивний договір купівлі-продажу нерухомого майна про те, що будівлі, які розташовані у м. Львові по вул. Любінська, 168 «в», перейшли на праві власності до ТзОВ, що не відповідає дійсності. В подальшому, службові особи ТзОВ звернулись в БТІ  Львівської області із заявою про виготовлення технічної документації і дублікату реєстраційного посвідчення на будівлі товариства та видати витяг з реєстру прав власності для відчуження будівель в цілому подавши при цьому вищевказаний договір купівлі-продажу нерухомого майна.

Підставою для реєстрації БТІ прав власності на вище перелічене нерухоме майно за ТзОВ став оригінал договору купівлі-продажу нерухомого майна, який в квітні 2008 року було подано в ОКП ЛОР «БТІ та ЕО» службовими особами ТзОВ.

Проведеним  почеркознавчим дослідженням встановлено, що підписи службових осіб під  оригіналом вищевказаного договору купівлі-продажу нерухомого майна є підробленими.
 
9 жовтня минулого року між ТзОВ та Управлінням капітального будівництва Львівської облдержадміністрації, укладено договір купівлі-продажу нерухомого майна, предметом якого став викуп для суспільних потреб (будівництво пасажирського терміналу аеропорту «Львів») нерухомого майна, розташованого за адресою: м. Львів, вул. Любінська, 168 «в», загальною вартістю 725 463 грн., яку покупцем повністю сплачено продавцю 28.10.2009 року.

Розслідування кримінальної справи проводить прокуратура  Залізничного району м. Львова, оперативне супроводження забезпечує відділ боротьби з ОГ і ЗО економічної спрямованості УБОЗ ГУМВС України у Львівській області.

Новини Львова от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
USA День рождения Джорджа Вашингтона 
Православные Священномученик Панкратий, епископ Тавроменийский 
Свобода слова
Организация: "Велика кишеня"
Киев
Организация: «Украинский Страховой Дом»
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования