Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Кировограда
Кіровоградщина спонсує російську армію?
Фото: pravdorub.kr.ua

Кіровоградщина спонсує російську армію?


пятница, 15.08.2014 01:17 Просмотров6049Комментариев0

Власники лотерей, що діють на території України, спонсорують російську армію.
Як повідомляє «Точка доступу», приватних лотерей, що працюють на території нашої країни під назвою «державна лотерея», не маючи при цьому до української держави жодного стосунку, — три.
ПрАТ «Патріот». Власник 99,9975 відсотка акцій — кіпрська компанія Cehriba Investments Limited, що входить до інвестиційного холдингу Finstar, яким володіє російський мільярдер Олег Бойко. Власник «Патріоту» має лотерейний бізнес і на батьківщині. В Росії Бойко є оператором лотереї «Перемога», прибутки від якої направляє на підтримку російської армії. В Україні «Патріотом» керує дядя Олега Бойка Олександр Бойко. Голова ревізійної комісії ПрАТ «Патріот» — росіянин Анатолій Ярошенко.
ТОВ «М. С. Л.» Серед засновників — кіпрська компанія Evolot Limited. Вона входить до складу російської корпорації «Альфа-груп» Михайла Фрідмана. Він, до речі, — уродженець Львову. Йому також належить «Альфа банк — Україна». Михайло Фрідман вважається близьким до президента Росії Володимира Путіна.
«Українська національна лотерея». Засновник — «Олімпік Голд Холдінгз Лімітед» (Британські Віргінські острови). Кому належить цей офшор — невідомо.
Російський бізнес заробляє в Україні також на постачанні ігрових автоматів, зокрема для мережі гральних закладів «КІНГ», які сьогодні продають теж ніби лотерейні квитки через «спеціальні термінали»
— Перші термінали були вироблені в Росії. Згодом почали виробляти і на Україні, — запевнив юрист компанії «Лотостар», яка володіє мережею гральних закладів «КІНГ», Сергій Бойко.
Юрист стверджує, що раніше автомати для клубів «КІНГ» виготовляла російська компанія martGames, а нині — українське ТОВ «ЛОТОПРОМ».
Однак у судовому реєстрі є справа про імпорт ігрових автоматів із Росії. Компанія «УКРЛОТОПРОМ» позивалась до суду проти Сумської митниці через завищені тарифи за перевезення ігрових автоматів. Засновником «Укрлотопрому» є власник «Лотопрому» Валерій Ромашов. А виробником автоматів, які бізнесмен завозить з Росії в Україну, — російська компанія «Сталь-Ком».
Крім того, росіяни заробляють і на поставках лотерейних білетів. Так, на офіційному сайті ПрАТ «Патріот» сказано: «Завдяки реалізації нових підходів та тісній співпраці зі своїми партнерами: компанією NPM Print (Росія, Смоленськ) — виробник лотерейних продуктів та асоційований член Європейської асоціації лотерей, ЗАТ «СИБПРО» (Росія, Новосибірськ) та New Hi-Tech Products (Росія, Красноярськ), наші миттєві лотереї значно відрізняються від інших лотерейних продуктів, що представлені на українському ринку».
Варто відзначити, що ігрові термінали під брендом «Українська державна лотерея» прийшли на зміну забороненим в Україні гральним автоматам. Лише в Кіровограді їх — кілька десятків.

Источник

Новости Кировограда от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Russian_Federation 1709г.  Родился Алексей Разумовский (1709 - 17.7.1771), граф, российский государственный деятель, морганатический супруг Елизаветы Петровны.
Ukraine Родился Дмитро Михайлович Гнатюк, украинский певец (баритон), главный режиссёр Киевского театра оперы и балета. 
Свобода слова
Организация: ООО "Мегаполис"
Днепропетровская область
Организация: Мобитрейд
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования