Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Кировограда
На Кіровоградщині ціни в основному нижчі, ніж по Україні
Фото: Novosti.err.ee

На Кіровоградщині ціни в основному нижчі, ніж по Україні


среда, 21.04.2010 12:15 Просмотров440Комментариев0

Цінова ситуація на ринку основних продовольчих товарів Кіровоградської області відносно стабільна, - зауважив під час прес-конференції начальник державної інспекції з контролю за цінами в Кіровоградській області Ігор Фурманов, - пише kr-admin.gov.ua.

Характеризуючи ситуацію на споживчому ринку регіону, Ігор Фурманов відзначив, що майже половина харчових продуктів, по яким здійснюється моніторинг, реалізується за цінами, нижчими від середніх по Україні. У числі таких продуктів: хліб вищого і першого ґатунку, макаронні вироби, манна крупа, рис, варені ковбаси, цукор, м'ясо птиці та інші. А ціни на борошно вищого ґатунку, рослинну олію та сало не відрізняються від середньоукраїнських. Такі продукти, як м'ясо, продукти молочної групи, овочі та гречку мешканці області купують за цінами, що перевищують середні по Україні.

За словами Ігоря Фурманова, на споживчому ринку області відбулися і певні позитивні зрушення. Порівняно з початком квітня, відбулося зменшення ціни на цукор - на 4-5%. Якщо на початку квітня солодкий продукт коштував 9,44 гривні за кілограм, то зараз його можна придбати за 9,04 грн. Віднедавна дещо подешевшали молоко та яйця, уповільнилося зростання цін на крупу гречану.

Ігор Фурманов зазначив, що стабільна цінова ситуація на споживчому ринку в значній мірі залежить і від допомоги держави сільгоспвиробникам. Зокрема Міністерство агропромислового розвитку України пріоритетними у цьому аспекті визначило три напрямки: рослинництво, свинарство та молочне скотарство.

За словами Ігоря Фурманова, у поточному році інспекцією проведено більше 50 перевірок суб'єктів господарювання, у 80% випадках виявлено порушення, пов'язані із перевищенням торговельних надбавок на продукти харчування та попереджено обрахування споживачів на суму більше як 1 млн. грн.

Начальник державної інспекції з контролю за цінами в області наголосив, що питання цінової ситуації знаходиться під пильним контролем керівництва облдержадміністрації. Зокрема, минулого тижня відбулася нарада, яку проводив заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов з місцевими товаровиробниками, представниками торговельних мереж, присвячена обговоренню проекту Меморандуму порозуміння між облдержадміністрацією та учасниками зустрічі. Зазначений документ передбачає забезпечення максимального представлення продукції місцевих товаровиробників в мережевих магазинах, а його дотримання сприятиме, перш за все, захисту малозабезпечених верств населення та матиме стримуючий характер щодо підвищення цін на основні групи продовольчих товарів.

Новости Кировограда от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Ukraine День студентов (Татьянин день) 
Лютеранские День обращения апостола Павла 
Свобода слова
Организация: Супермаркет "Эпицентр"
Донецкая область
Организация: Аквапарк "Джунгли"
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования