Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Кировограда
На Кіровоградщині впроваджуватимуть системні економічні реформи
Фото: е-Крым

На Кіровоградщині впроваджуватимуть системні економічні реформи


понедельник, 19.04.2010 13:21 Просмотров451Комментариев0

Під керівництвом заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Віктора Серпокрилова відбулося засідання робочої групи «Сталий економічний розвиток, бізнес-клімат та інвестиції, міжнародна інтеграція і співпраця» обласного комітету з економічних реформ, - пише kr-admin.gov.ua.

Розпочинаючи засідання, Віктор Серпокрилов нагадав присутнім, що у березні Указом Президента України Віктора Януковича було створено Комітет з економічних реформ, головне завдання якого полягає у впровадженні системних економічних реформ, спрямованих на вихід із фінансової та економічної кризи, забезпечення сталого економічного розвитку України.

За аналогією при обласній державній адміністрації утворено обласний комітет, який очолив голова облдержадміністрації Сергій Ларін. Віктор Серпокрилов розповів, що підготовкою пропозицій до Програми економічних реформ займатимуться члени 6 робочих груп, керівниками яких є заступники голови облдержадміністрації та окремі начальники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Віктор Серпокрилов повідомив, що робоча група під його керівництвом відповідатиме за напрямок «Сталий економічний розвиток, бізнес-клімат та інвестиції, міжнародна інтеграція і співпраця». До її складу увійшли депутати обласної ради, начальники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, представники підприємств та вищих навчальних закладів, громадських організацій.

За словами заступника голови облдержадміністрації, основним завданням робочої групи є підготовка пропозицій стосовно економічних реформ за такими принципами: створення надійної бази для макроекономічної стабілізації (забезпечення сталого економічного розвитку регіонів, стабілізації державних фінансів, реформування міжбюджетних відносин тощо); розвиток міжнародного співробітництва (створення зони вільної торгівлі); підвищення конкурентноспроможності української економіки. Робоча група має відпрацювати заходи по зменшенню державного втручання в економіку, спрощенню регуляторного середовища для розвитку малого і середнього бізнесу, зниженню усіх бар'єрів для вітчизняних та іноземних інвестицій. Віктор Серпокрилов зазначив, що учора Глава держави Віктор Янукович під час наради з головами облдержадміністрацій акцентував їхню увагу на тому, що джерелом розвитку регіонів, крім державного та місцевих бюджетів, має стати залучення іноземних і приватних інвестицій.

- Наступний принцип, яким керуватиметься робоча група – підвищення якості життя населення, - наголосив Віктор Серпокрилов. - Зокрема, передбачається проведення пенсійної реформи, підвищення якості і доступності соціальних послуг, системи медичного обслуговування.
За словами Віктора Серпокрилова, реформування потребує й податкова система. Головним завданням сьогодення, на його думку, є прийняття Податкового кодексу, в якому «слід максимально врахувати інтереси території, місцевих бюджетів, аби він мав зиск для держави, стимулював виробництво, давав можливості розвитку кожному підприємству».

Під час засідання було обговорено декілька пропозицій начальника Державної інспекції з контролю за цінами в області Ігоря Фурманова з питань ціноутворення.

Новости Кировограда от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Finland День народного эпоса «Калевала» 
Cuba Международный фестиваль кубинских сигар 
Свобода слова
Организация: "ПриватБанк"
Днепропетровская область
Организация: Супермаркет "Таргет"
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования