Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Кировограда
На Кіровоградщині все ще побоюються повені
Фото: ua-reporter.com

На Кіровоградщині все ще побоюються повені


вторник, 16.03.2010 11:06 Просмотров128Комментариев0

Під час вчорашньої чергової апаратної наради під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Мовчана з начальниками структурних підрозділів облдержадміністрації та керівниками територіальних органів міністерств та відомств України в області розглянуто низку питань, зокрема стосовно проведення заходів з благоустрою, проходження паводкових вод, стану надходжень до місцевих бюджетів тощо, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Характеризуючи поточну ситуацію в області із пропуском талих вод начальник обласного виробничого управління меліорації і водного господарства Юрій Топузов запевнив, що ситуація є контрольованою – на жодній з територій не зафіксовано затоплення.

Юрій Топузов повідомив, що за період з 20 лютого по 5 березня в річках обласного центру відбулося зменшення об'єму води – в Інгулі з 35 млн. метрів кубічних до 22,9 млн. м. куб., в Сугоклеї – з 24 млн. м. куб. до 16 млн. м. куб. За рахунок сильних опадів, що спостерігалися на Кіровоградщині 5-6 березня, об'єм води в цих водоймах дещо зріс: до 38 млн. кубів води в Інгулі та до 26 млн. м. куб. в Сугоклеї. За його словами, без наслідків для домогосподарств міста річки можуть пропустити близько 30 млн. м куб. води.

Голова облдержадміністрації дав завдання відповідним посадовим особам постійно контролювати ситуацію у кожному районі та оперативно інформувати про неї обласну владу.

Голова обласної ради Микола Сухомлин висловив занепокоєння з приводу стану Щербаківської балки Петрівського району, що знаходиться на базі СхідГЗК. Він поінформував, що відтань між рівнем води та поверхнею дамби складає всього 50-80 см. У разі стрімкого танення води, дамба може зруйнуватися.

Заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи області Сергій Фартушній запевнив, що на даний час загрози прориву дамби не має. Службою комбінату перевірено її стан, і зараз відстань від рівня води до критичної відмітки дамби складає 2 метри.

За словами начальника головного фінансового управління облдержадміністрації Сергія Шеремета, стан виконання дохідної частини місцевих бюджетів за березень склав 33%. Розпочато виплату березневої заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Сергій Шеремет зазначив, що виникли проблеми з розрахунками за енергоносії та фінансуванням субвенції за компенсацію на пільговий проїзд.

Виконуючий обов'язки начальника головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Микола Вєщєв поінформував про підготовчі заходи з благоустрою в області. За його словами, на даний момент жодна з територій не приступила до роботи, оскільки заважає сніговий покрив. Проте в кожному районі визначено перелік запланованих робіт та об'єктів, що потребують облаштування.

Стосовно надзвичайної ситуації, що сталася у селі Перчуновому Добровеличківського району (руйнування будівлі сільської школи), Володимир Мовчан доручив підготувати проект розпорядження щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

Новости Кировограда от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Ukraine 2000г.  Отменено положение о смертной казни на Украине.
Международный Международный день поддержки жертв преступлений 
Свобода слова
Организация: "Tez Tour"
Киев
Организация: «Найстревел»
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования