Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Киева
КМДА заборонили самовільно здавати комунальне майно
Фото: Сегодня

КМДА заборонили самовільно здавати комунальне майно


четверг, 15.04.2010 09:10 Просмотров829Комментариев0

Столична прокуратура заборонила Київській міській адміністрації здавати в оренду комунальне майно міста без відповідного рішення Київради.

Зокрема, прокуратура опротестувала рішення Київради від 29 жовтня 2009 у частині про делегування повноважень КМДА надавати дозволи підприємствам, установам та організаціям на укладання тимчасових договорів оренди та на продовження таких договорів, пише "Українська правда. Київ".

Крім того, прокуратура опротестувала розпорядження КМДА від 19 лютого 2010, яким відповідно до зазначеного рішення затверджено тимчасовий порядок надання таких дозволів.

Як  з'ясувалося у ході перевірки, прийняте рішення Київради та відповідно розпорядження КМДА суперечать вимогам низки законів.

Так, згідно із змінами до закону про оренду державного та комунального майна, які набрали чинності з січня 2010 року, термін договору оренди не може бути меншим, ніж п'ять років, якщо орендар не пропонує менший термін. А в рішенні Київради термін договору оренди визначений у строк до шести місяців.


Крім  того, передача в оренду державного та комунального майна відповідно до закону про держбюджет здійснюється виключно на конкурсних засадах. Однак прийнятим рішенням Київради надано право КМДА надавати дозволи на укладення договорів оренди без проведення конкурсних процедур.

Також, вказаним розпорядженням КМДА передбачено створення комісії з вирішення питань щодо надання дозволів на укладання договорів оренди комунальної власності. Однак, згідно з законом, рішення щодо створення виконавчих органів має прийматись виключно Київрадою.

У прокуратурі нагадують, що протест прокурора зупиняє дію вказаного рішення та підлягає обов'язковому розгляду у встановлений законом десятиденний строк.  

Водночас, за інформацією народного депутата Кирила Куликова, незважаючи на протест прокуратури, Київрада "неправомірно" передала приміщення, яке "законно орендувала" міська профспілка медиків, у користування державним та комунальним організаціям.

Куликов наголосив, що з проханням допомогти у вирішенні цієї ситуації до нього звернулися самі медики, тому він як народний депутат з відповідним запитом звернувся Генпрокуратури.

Профспілка постійно звертала увагу киян на катастрофічну ситуацію у медичній галузі, сказав парламентарій, якого цитує його прес-служба.

"Саме завдяки оприлюдненню профспілкою інформації про доведення медицини Іреною Кільчицькою до африканських стандартів, я розцінюю цю ситуацію не інакше, як пряму розправу над медиками", - підсумував депутат.

Новости Киева от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:               

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
England 1907г.  Родился Лоуренс Оливье, один из наиболее признанных английских актеров, первый руководитель основанного в 1963 году Национального театра.
Славянские Ярило Мокрый, Троян 
Свобода слова
Организация: Casta Club
Харьковская область
Организация: Торговая марка "Чумак"
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования