Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Киева
Інститут сорбції втратив майно вартістю понад 2 млн гривень
Фото: Минпром

Інститут сорбції втратив майно вартістю понад 2 млн гривень


понедельник, 29.03.2010 14:49 Просмотров604Комментариев0

Контрольно-ревізійне управління в м. Києві провело ревізію фінансово-господарської діяльності Інституту сорбції та проблем ендоекології Національної академії наук України за період з 1 січня 2005 по 1 листопада 2009 року. Загальна сума виявлених порушень становить 9,83 млн гривень.
Зокрема, один із суб’єктів підприємницької діяльності, не отримавши дозвіл від НАН України та не забезпечивши прийняття об’єкту в експлуатацію Державною комісією, оформив право власності на частину лабораторно-технологічного корпусу експериментального виробництва Інституту загальною площею 1135,9 кв. м, внаслідок чого втрачено державне майно  вартістю 2,32 млн гривень.
Крім того, ще одне комерційне підприємство безперешкодно декілька років на безоплатній основі використовувало частину земельної ділянки, яка належить Інституту, внаслідок чого бюджетом недоотримано 61,04 тис. грн. доходів у вигляді плати за землю.

Про низький рівень контролю свідчать і результати перевірки проведення ремонтно-будівельних робіт. Зокрема, під час контрольного заходу встановлено, що підрядні організації завищили вартість виконаних будівельно-монтажних робіт на загальну суму 2,4 млн грн., які були їм повністю сплачені. Тобто Інститутом незаконно витрачено коштів на вказану суму.

До того ж, незважаючи на відсутність актів виконаних ремонтно-будівельних робіт, у бухгалтерському обліку на видатки Інституту безпідставно  списано коштів у сумі 2,8 млн гривень.
Прийняття неефективних управлінських рішень стало причиною зайвого використання бюджетних коштів на проведення наукових робіт на суму 1,99 млн грн. А саме, не дивлячись на те, що Вчена рада Інституту ухвалила протокол прийому та оцінки науково-дослідної роботи як завершеної, ревізорам у науковій установі так і не змогли документально підтвердити виконання технічного завдання та отримання кінцевого продукту за даною роботою.

Також ревізори встановили й інші порушення фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму понад 200 тис. гривень.
За допущені порушення до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 КУпАП притягнуто 2 посадові особи об’єкту контролю, на одну особу складено протокол за бюджетне правопорушення, який направлено до суду, та вжиті інші фінансові санкції відповідно до вимог Бюджетного кодексу України.
Матеріали ревізії передано в Головне управління СБУ у м. Києві та Київській області та поінформовано Державну податкову адміністрацію Святошинського району м. Києва. Керівнику направлено вимогу щодо обов’язкового вжиття заходів, спрямованих на усунення встановлених порушень.

Новости Киева от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Ukraine День службы безопасности Украины 
Славянские Открытие Сварги (Весна) 
Свобода слова
Организация: Магазин "Шок"
Харьковская область
Организация: Кафе "Аленушка"
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования