Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Киева
У столиці облаштують майданчики для сміття
Фото: Некто Лукас

У столиці облаштують майданчики для сміття


четверг, 25.03.2010 11:07 Просмотров589Комментариев0

Столична влада прийняла рішення облаштувати майданчики для сміттєвих контейнерів у Києві.

Відповідне доручення дав міський голова Леонід Черновецький під час розширеного засідання колегії КМДА.

За словами в.о. начальника Головного управління комунального господарства КМДА Федора Вітта, більшість підприємств-перевізників не були готові до роботи під час нетипових погодних умов у січні 2010 року, тому і не могли забезпечувати повне виконання графіків вивозу побутових відходів з дворів житлових будинків, пише "Українська правда.Київ".

"Проте, в результаті жорстких заходів, вжитих керівництвом міськадміністрації, на кінець лютого всі підприємства-перевізники стали стабільно дотримуватись графіків вивозу відходів. Скажімо, було змінено директора ТОВ "Грінко-Київ". Як результат, кількість скарг до Call-центру значно зменшилась. Цей досвід буде враховано в ході проведення конкурсів на визначення підприємств-перевізників у 2010 році", - сказав Вітт.

Він додав, що ще однією причиною несвоєчасного вивезення сміття у зимовий період стала безвідповідальність районних комунальних підприємств та ЖЕО, які не забезпечили виконання своїх договірні зобов'язань щодо забезпечення вільного під'їзду до місць вивантаження контейнерів.

"З метою посилення впливу на поліпшення санітарного стану в Києві, у Головному управлінні комунального господарства створена комісія по обстеженню територій районів міста, за кожним заступником начальника управління закріплено конкретні райони", - сказав Вітт.

За його словами, результати таких об'їздів з фотофіксацією фактів порушення санітарного стану направляються до відповідних райдержадміністрацій та до Головного управління контролю за благоустроєм для оперативного реагування.

"Уже проведено об'їзди Дарницького, Деснянського, Дніпровського, Оболонського та Подільського районів. На жаль, інформації про результати реагування на виявлені порушення (звалища сміття, антисанітарний стан територій) від більшості районів не отримано і досі", - зауважив Вітт.

За інформацією ГУ комунального господарства, в усіх районах міста для збору твердих побутових відходів встановлено до 15 тисяч контейнерів, з яких 50% знаходиться в комунальній власності. Більшість із контейнерів старої конструкції (ємністю 0,75 куб.м) вже зношені. Такі контейнери потребують негайної заміни.

Заслухавши доповідь в.о. начальника Головного управління комунального господарства КМДА, Черновецький дав низку доручень щодо приведення санітарного стану міста до відповідних норм.

Зокрема, райдержадміністраціям та профільним управлінням доручено відновити проведення суботників із залученням працівників апарату міськадміністрації та мешканців Києва.

Крім того, столичній СЕС, Головному управлінню контролю за благоустроєм та керівникам районів протягом місяця доручено провести ревізію місць встановлення контейнерів на відповідність санітарним нормам та виходячи з архітектурних вимог житлової забудови.

На основі результатів ревізії, пропозиції щодо розташування контейнерних майданчиків буде надано Головному управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища для внесення відповідних змін у плани забудови та благоустрою районів столиці.

Мер також доручив Головному управлінню контролю за благоустроєм разом з райдержадміністраціями та ДАІ Києва підготувати проект розпорядження, яким мають бути визначені правила стоянки автотранспорту в міжбудинкових проїздах.

Це має забезпечити безперешкодний проїзд спецавтотранспорту - сміттєвозів та санітарних машин.

Новости Киева от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:               

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
USA 1978г.  Родился Джош Хартнетт (Josh Hartnett), американский киноактёр («Пёрл Харбор», «Чёрная орхидея»).
Belarus Зажинки  
Свобода слова
Организация: "Пузата Хата"
Одесская область
Организация: Бар "Паб Пегас"
Запорожская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования