Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Киева
Черновецький хоче продати метро?
Фото: Новости.dn.ua

Черновецький хоче продати метро?


четверг, 18.03.2010 08:02 Просмотров300Комментариев0

Співробітники метрополітену заявляють, що керівництво підприємства в усному порядку попросило їх звільнити приміщення що на вул. Хрещатик, 19. Про це повідомили самі працівники метро, пише "Українській правді. Київ".

За словами співрозмовника, нині персонал (близько 100 осіб) готується до переїзду "у поки що непідготовлене для цього приміщення будівлі Інженерного корпуса на Льва Толстого".

"За чутками, персоналу відведуть недобудоване приміщення запланованого диспетчерського центру, тобто приміщення непристосоване для його роботи", - сказала співрозмовник.

Однак керівник прес-служби метрополітену Надія Шумак заявила, що нічого подібного не чула, мовляв, жодні продажі приміщень у метро не обговорювалися.

Водночас заступник голови постійної комісії Київради з питань власності бютівець Денис Москаль запевнив, що якщо працівників метро попросили звільнити приміщення, "це означає, що найімовірніше воно вже продане".

"Проте приватизація приміщень КП "Київський метрополітен" незаконна", - заявив Москаль, пояснивши, що об'єкти, які мають загальнодержавне значення і забезпечують життєдіяльність держави в цілому, зокрема метрополітен, не підлягають приватизації.

"До того ж існує рішення Київради від 30 вересня 2008 року "Про ситуацію в транспортній галузі Києва", яким прямо забороняється приватизація КП "Київський метрополітен", - додав депутат Москаль.

Опозиціонер нагадав, що всупереч вимогам законодавства у 2007 році команда Леоніда Черновецького включила об'єкти "Київського метрополітену" до Переліку об'єктів комунальної власності, що підлягають приватизації.

Прокуратура Києва це рішення опротестувала, проте силами прочерновецька більшість у Київраді 2 квітня 2009 року протест прокуратури відхилила, а приміщення "Київського метрополітену" залишилось у списку на приватизацію.

У приміщенні за адресою вул. Хрещатик, 19 розташовано "Будинок зв'язку метрополітену", до якого заведені всі лінії зв'язку та управління метрополітеном.

Новости Киева от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
USA 1862г.  Конгресс США принял закон о выпуске не размениваемых на золото бумажных денег, оборотная сторона которых была окрашена в зеленый цвет - отсюда и их название – «гринбекс», что в переводе с английского означает буквально «зеленые спинки».
France 1841г.  Родился Пьер Огюст Ренуар, французский живописец, график и скульптор, представитель импрессионизма.
Свобода слова
Организация: Супермаркет "Фокстрот"
Киев
Организация: ЖЕК
Киевская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования