Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Киева
Театр «Вільна сцена» порушив фінансову дисципліну на 130 тисяч
Фото: Минпром

Театр «Вільна сцена» порушив фінансову дисципліну на 130 тисяч


пятница, 12.03.2010 15:24 Просмотров374Комментариев0

Контрольно-ревізійне управління в м. Києві провело ревізію фінансово-господарської діяльності в Закладі культури «Київський театр «Вільна сцена» за період з 1 січня 2006 по 1 грудня 2009 року та виявило порушень на загальну суму 128,72 тис. гривень.

Під час контрольного заходу ревізори з’ясували, що протягом 2007-2009 років Театром поставлено лише 2 нові п’єси, тому впродовж 2008-2009 років для глядачів показували лише 4 вистави, хоча в репертуарі затверджено показ 10 вистав. Доцільно також відзначити, що ревізією виявлено факти, коли при складанні звіту про діяльність театру завищувалась кількість зіграних вистав та глядачів, повідомляє прес-служба КРУ.

При цьому, ціни на квитки затверджувалися без економічного обґрунтування та лише на основі розпорядчих документів керівництва Театру, і це при тому, що рішенням Київської міської ради передбачалося погодження цін з Головним управлінням з питань цінової політики КМДА.

Не дотримуючись трудового законодавства під час складання посадових інструкцій, керівництво Театру приймало на посади працівників без відповідної кваліфікації та рівня освіти відповідного напряму. Відтак, керівні посади займали працівники із такими кваліфікаційними рівнями як монтажник радіоапаратури і приладів, швачка-мотористка, соціальний педагог-психолог та практичний психолог на базі середньої технічної освіти.

Також ревізори виявили, що при відсутності у штатному розписі відповідних посад керівництво київського театру взяло на роботу 2 артистів ІІ категорії, на оплату праці яких безпідставно використано 101,65 тис. гривень.

Окрім цього, художній керівник-директор без відповідного рішення Головного управління культури та мистецтв, а лише за власним підписом видав накази щодо виплати йому та його заступникам матеріальної допомоги. Як наслідок, втрачено бюджетних коштів на суму 15,34 тис. гривень.

Водночас у Театрі на кінець 2008 року рахувалась небюджетна кредиторська заборгованість з оплати праці на суму 64,77 тис. грн., яка за рішенням керівництва у січні 2009 року всупереч законодавству погашена за рахунок бюджетних коштів.

Поряд з цим, окремим робітникам при відсутності розпорядчих документів нараховувались надбавки на 6,24 тис. грн., а деяким працівникам не виплачено 2,45 тис. грн. за час їхнього перебування у відрядженнях.

Ревізією також встановлено випадки прийняття керівництвом Театру неефективних управлінських рішень. Працівники КРУ звернули увагу на те, що Театр взяв в оренду всього лише на тиждень відео та комп’ютерну апаратуру (ноутбук, відеомагнітофон та 2 мультимедійні проектори) за 12 тис. грн. (!), тоді як повна вартість цього обладнання у цієї ж фірми становила 20 тис. гривень.

Також Театр з метою виготовлення елементів художнього оформлення (декорацій, сценічних костюмів, бутафорії та реквізиту) уклав договір на 17 тис. грн. із одним підприємством, яке не мало дозвільної документації та таку діяльність.

Ще один випадок. Театр у 2006 році придбав плазмовий телевізор вартістю 8,14 тис. грн., однак затверджена законодавством гранична сума витрат становила 0,6 тис. гривень. А куплені у 2007 році комплектуючі до комп’ютерів на суму 3,04 тис грн. протягом ревізійного періоду взагалі не використовувалися у роботі.

За допущені порушення до адміністративної відповідальності за
ст. 164-2 КУпАП притягнуто 3 посадові особи об’єкту контролю. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Печерського району м. Києва.

Новости Киева от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Russian_Federation 1598г.  Борис Годунов избран на русский престол.
Italy 1404г.  Родился Леон Альберти, один из первых среди великих творцов культуры итальянского Возрождения.
Свобода слова
Организация: Супермаркет "Вопак"
Донецкая область
Организация: Харьковский метрополитен
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования