Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Хмельницкого
Комунальники латають дороги, які „поїла“ зима
Фото: Новый мост

Комунальники латають дороги, які „поїла“ зима


четверг, 18.03.2010 16:32 Просмотров360Комментариев0

Цьогорічна люта зима і чергування морозів з відлигами на стані доріг відобразилися не найкращим чином. Комунальники вже взялися за їх ремонт: латають найглибші ями, і чекають підвищення температури, аби взятися за поточний ремонт, та бюджету, аби проводити капітальний.

 Зазвичай основні магістральні дороги обстежують у вересні-жовтні попереднього року. Проте враховуючи цьогорічну зиму, яка досить негативно відобразилася на стані доріг, цієї весни як ніколи потрібне повторне обстеження.

- Саме замерзання і розмерзання найбільш негативно відображається на стані доріг, - пояснює заступник начальника управління ЖКГ Віталій Зубар.

Дороги вже почали повторно обстежувати.

- Коли зійшов сніг, ми частково це почали робити, проте потрібно, аби сніг зійшов повністю і розтанув лід, - каже начальник інженерно-технічного відділу управління ЖКГ Світлана Надаховська.

На формування перспективного плану улаштування доріг впливає огляд і оцінка їх стану , термін експлуатації, а також звернення голів комітетів самоорганізації населененя та квартальних комітетів впливає. В першому випадку доріг асфальтованих, у другому – щебеневих.

- Багато у місті доріг, термін експлуатації яких перевищує норму в два-три рази, - каже Світлана Єфремівна. - А цей термін складає близько 13 років.

За її словами, у місті є чимало ділянок з незадовільним покриттям, які потребують капітального ремонту. Та через те, що під покриттям доріг прокладено комунікаційні мережі – теплотраси, мережі водопостачання, які теж потребують капітального ремонту, то на таких ділянках більша увага приділяється поточним ремонтам. Це відрізок вулиці Подільської до Володимирської, Старокостянтинівське шосе на ділянці від Проскурівської до Зарічанської, ділянка вулиці Кам'янецької від Прибузької до Володимирської тощо.

Щоб розпочати поточний ремонт, потрібно, аби середньодобова температура не була нижчою за 5 градусів – лише тоді комунальники запускають асфальтобетонний цех.

А поки не потеплішало, у першому кварталі як тимчасовий захід ремонтують глибокі вибоїни. Комунальники працюють у дві зміни, і навіть вихідні. Ліквідовано вже 602 метри квадратних глибоких вибоїн. Ремонтуватимуть поточно у першу чергу дороги з магістральним рухом, адже найбільш пошкодженими є саме вони.

Найбільш проблемними є вулиці Подільська, Кам'янецька, Пілотська, Зарічанська, Чорновола тощо.

Довідка

Оскільки бюджету немає, і місто живе за тимчасовим кошторисом, поки передбачено лишень поточний ремонт доріг, а капітальний – чекає бюджету. Згідно з тимчасовим кошторисом на перше півріччя 2010 року передбачено 958 тисяч гривень на поточний ремонт доріг. З них 105 тисяч передбачено на перший квартал цього року, на ремонт щебеневого покриття – 66,9 тисяч гривень, на ремонт асфальтобетонного – 595,6 тисяч гривень. До того ж, сюди входять і кошти на заміну люків та решіток, а також очистку та промивання водостічних мереж.

Інформаційна служба газети „Діловий тижневик „ВСІМ“

Новости Хмельницкого от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
USA 1872г.  В США запатентован электрический лифт.
Russian_Federation 1729г.  Родился Федор Волков, создатель первого постоянного русского театра, за что и получил от Белинского звание «отца русского театра».
Свобода слова
Организация: Супермаркет "Восторг"
Харьковская область
Организация: Супермаркет "Караван"
Киевская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования