Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Херсона
Місто – це і конгломерат проблем, і база для розвитку країни

Місто – це і конгломерат проблем, і база для розвитку країни


четверг, 15.05.2008 15:11 Просмотров1838Комментариев0

«Місто – це і конгломерат проблем, і база для розвитку країни», - зазначив Володимир Сальдо під час відкритого виїзного засідання громадсько-політичного об’єднання «Український форум».

Основною темою зібрання стало обговорення Національної стратегії розвитку України до 2015 року – наукової розробки стратегічних напрямків розбудови соціально-економічного потенціалу країни.
Пропозиції учасників засідання «круглого столу», що стосуються і безпосередніх проблем Херсонщини, стануть складовою цього документа. Загалом Стратегія пропонуватиметься для розгляду Урядом та Верховною Радою України та має стати одним з головних документів, що концептуально визначатиме перспективи і шляхи стабілізації економіки нашої держави.

Порушуючи перед представниками «Українського форуму» ключові питання, що постають перед владою міста та стосуються городян, Володимир Сальдо підкреслив необхідність і важливість таких спільних акцій, адже рішення, що приймаються під час них, мають життєво важливе значення для країни.

«Коли наука та громадськість об’єднуються, політики прислуховуються», - зазначив міський голова, - «сьогодні ми маємо певні проблеми в економіці через нерівновагу між обсягами ВВП в місті та його бюджетом. Виведення економіки з тіньової сфери та забезпечення її прозорості – один із шляхів розвитку. Міська рада, її виконавчі органи працюють над створенням умов для сталого функціонування економіки, науки, медичної, культурної та освітньої галузей. Зараз триває розробка Програми розвитку міста до 2020 року, адже саме на обласному центрі, його можливостях базується економіка Херсонщини. З 365 тисяч мешканців м.Херсона 220 тисяч – працездатне населення, саме ця частина формує основні макроекономічні показники.

Враховуючи все це, важливим я вважаю доповнення Стратегії цифровими показниками перспектив розвитку регіонів, зокрема Херсонської області та м. Херсона як обласного центру. Сьогодні не можна не брати до уваги, що місто – це і конгломерат проблем, і база для розвитку країни. Для того ж, щоб міська громада розвивалася динамічними темпами, необхідно створення певних умов та вирішення певних проблем. З урахуванням можливостей «Українського форуму» впливати на рішення, що приймаються і Кабінетом Міністрів, і Верховною Радою, я хочу звернути увагу на основні проблеми, що постали перед м.Херсоном, і які ми не можемо вирішити без допомоги держави, без фінансування з державного бюджету.

По-перше, оскільки наше місто знаходиться на перехресті великих транспортних сполучень, сьогодні гостро постала необхідність поєднання з транспортною розвязкою Миколаївського та Бериславського напрямків, тобто будівництво через залізничну колію шляхопроводу. Проектні роботи почалися, однак сам проект коштуватиме майже 90 млн. грн. Всієї суми не вистачатиме у міському бюджеті, необхідне співфінансування із державного.

Друга проблема, що вирішувалася ще у 2004 році за допомогою Уряду і розв»язання якої гальмується останніми роками, – виділення з державного бюджету коштів на відселення мешканців з аварійних будинків «гнучкої» конструктивної схеми у м. Херсоні. І третя наболіла проблема – фінансування заходів з модернізації державного підприємства ВАТ «Херсонська ТЕЦ». 60 млн. грн. – саме такою є ціна цього питання. Неодноразові звернення до обласної державної адміністрації, Уряду, центральних органів виконавчої влади, на жаль, не дають бажаного результату. Я із сумом констатую, що однією з головних відмінностей цього року є відсутність фінансування програм, що має здійснюватися з державного бюджету. За майже п’ять місяців кошти не виділялися. Безперечно, це гальмує процес розв’язання багатьох наболілих для Херсона проблем. Ми всі стали заручниками ситуації, коли надмірна заполітизованість усіх сфер життя в України насправді заважає нормальному її розвитку.

Тому таке спільне обговорення динаміки економічних процесів, пошук ефективних шляхів, актуальних для всіх регіонів, по виведенню економіки на перспективний вектор, урахування у загальнодержавній Стратегії особливостей та потреб кожного регіону та головне – чітке планомірне наукове визначення напрямків економічного розвитку – я впевнений дасть можливість руху вперед».

Новости Херсона от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Bulgaria День Васила Левского 
Armenia День дарения книг в Армении 
Свобода слова
Организация: Страховая компания "Про100-Страхование"
Киев
Организация: Супермаркет "Сільпо"
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования