Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Херсона
На Херсонщині представили нового голову облдержадміністрації
Фото: Херсонська облдержадміністрація

На Херсонщині представили нового голову облдержадміністрації


понедельник, 22.03.2010 09:23 Просмотров834Комментариев0

19 березня, в будинку обласної державної адміністрації та обласної ради відбулася нарада з адміністративно-господарським активом області, під час якої було представлено новопризначеного голову Херсонської обласної державної адміністрації Анатолія Гриценка, передає Херсонська облдержадміністрація.

Представив нового керівника обласної виконавчої влади віце-прем'єр-міністр України Віктор Слаута, який зачитав Укази Президента України Віктора Януковича про припинення повноважень голови Херсонської обласної державної адміністрації Бориса Сіленкова у зв'язку із закінченням строку повноважень Президента України та призначення Анатолія Гриценка головою Херсонської обласної державної адміністрації.

Учасники наради подякували присутньому у залі Борису Сіленкову за його роботу на благо області протягом п'яти останніх років. Він же, у свою чергу, закликав херсонців припинити наявні суперечки, об'єднатися в одну потужну громаду для співпраці в ім'я Херсонщини.

Як зазначив у виступі на нараді голова Херсонської обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко, який до призначення на цю посаду працював Головою Верховної Ради АР Крим, він намагатиметься зробити все можливе, "щоб у нас було все добре, щоб ви сприймали мене як херсонця". Є у сім'ї Анатолія Гриценка і родинні зв'язки з Херсонщиною - батьки його дружини із села Щасливцеве Генічеського району.

За словами голови облдержадміністрації, він сподівається сформувати свою команду як "серйозний, здоровий, хороший колектив", і сформувати її з херсонців, з представників різних політичних партій. "Важливо не переконання, важливо ставлення до роботи, професіоналізм", наголосив Анатолій Гриценко. Новий керівник Херсонської облдержадміністрації теж закликав керівників всіх політичних партій та громадських організацій регіону об'єднатися заради покращення життя на Херсонщині, спільно працювати над виконанням Програми Президента України Віктора Януковича "Україна для людей".

Зупинившись на питаннях економіки та формування бюджету, Анатолій Гриценко зазначив, що в області необхідно створити усі необхідні умови для роботи середнього і малого бізнесу. "Ми створимо такі умови, коли кожен підприємець, який заробляє собі на життя і виплачує в бюджет буде почуватися спокійно", заявив голова облдержадміністрації.

Що ж до ставлення херсонців до такої політики нового керівника облдержадміністрації, то це ставлення висловила на нараді Герой України, керівник передового і відомого на всю Україну господарства - Державне підприємство "Дослідне господарство "Асканійське" Віра Найдьонова: Президент України Віктор Янукович прислав на Херсонщину людину, яка буде турбуватися про область, про сільське господарство. Тому будемо підтримувати і допомагати.

Новости Херсона от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Kyrgyzstan День сотрудника финансовой полиции Кыргызстана  
Bulgaria День Васила Левского 
Свобода слова
Организация: Ресторан "Якитория"
Харьковская область
Организация: "Мегабанк"
Днепропетровская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования