Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Івано-Франківська
ДАІшники презентували книжечку про свою роботу
Фото: 20 минут

ДАІшники презентували книжечку про свою роботу


четверг, 15.04.2010 13:15 Просмотров314Комментариев1

Вчора в Народному домі в Івано-Франківську працівники прикарпатської Державтоінспекції урочисто відзначили своє професійне свято. На запрошення охоче відгукнулися керівники автопідприємств області, ветерани цього підрозділу міліції, передає «Правда.if.ua». Лунали щирі вітання на адресу міліціонерів, які попри будь-які умови та обставини несуть службу у цілодобовому режимі. Нерідко саме працівники дорожньо-патрульної служби є першими, до кого звертаються за допомогою громадяни у різноманітних життєвих ситуаціях. Начальник УМВС України в Івано-Франківській області генерал-майор міліції Василь Варцаба подякував підлеглим за добросовісне несення служби, а багатьом працівникам ДАІ у день професійного свята були вручені відзнаки МВС та інші заохочення.

Історія Державтоінспекції Івано-Франківщини повна прикладів мужності і самовідданої праці багатьох поколінь, котрі виконували найважливіші завдання в забезпеченні безпеки руху на дорогах. Приємно було бачити на святі ветеранів служби, які творили історію підрозділу, дбали про його матеріально-технічне забезпечення, передавали набутий досвід роботи своїм спадкоємцям. Нехай не завжди ця робота була вдячною (з огляду на думку порушників правил дорожнього руху), але значною мірою саме завдяки професійній принциповості працівників ДАІ на дорогах забезпечувався правопорядок.

Позитивні тенденції щодо зниження рівня аварійності на автошляхах, що спостерігаються в останні роки – яскраве підтвердження того, що зусилля патрулів ДАІ не були марними. Збережені життя та здоров’я сотень людей кожного року – ось реальний результати міліцейського підрозділу, котрий повсякчас дбає про те, щоб наші громадяни почувалися в безпеці на вулицях та дорогах.

Цьогорічне професійне свято працівників прикарпатської ДАІ запам’ятається ще й тим, що в цей день була презентована книга про історію та людей служби. Ветеран міліції і колишній начальник відділу ДАІ Івано-Франківщини полковник міліції у відставці Зіновій Олексійович Сочавський видав книгу «Алгоритм безпеки дорожнього руху». У публіцистичних нарисах висвітлено нелегку працю працівників ДАІ в забезпеченні безпеки дорожнього руху. В ілюстрованому виданні яскраво відображені реальні події з життя людей, котрі десятки років працювали в підрозділах державтоінспекції. Ця книга стане добрим помічником і порадником для працівників правоохоронної системи та широкого загалу людей, для яких небайдужими є питання забезпечення безпеки дорожнього руху.

Новини Івано-Франківська от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 1  
1 Глеб
Процитировать Процитировать
2010-04-15 13:19
Конечно круглосуточно работают, ато, єто ж их заработок, кого бі побольше опрокинуть!
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Международный Международный день франкофонии 
Ukraine 1917г.  Украинский историк Михаил Грушевский избран председателем Центральной Рады.
Свобода слова
Организация: "McDonalds"
Киев
Организация: Магазин "Большая Стройка"
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования