Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Івано-Франківська
М. Вишиванюк виконуватиме передвиборчі програми В. Януковича
Фото: «Правда.if.ua»

М. Вишиванюк виконуватиме передвиборчі програми В. Януковича


четверг, 08.04.2010 16:14 Просмотров969Комментариев2

7 квітня в с.Джурів, що на Снятинщині, відбулось виїзне засідання колегії облдержадміністрації, на якому голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк виклав своє бачення розвитку малого і середнього бізнесу, АПК, промисловості, туризму, моніторингу і впорядкування земельних ресурсів, боротьби з корупцією та організованою злочинністю на Прикарпатті, пише «Правда.if.ua». Також обласний керманич представив членів Ради з питань соціально - економічного розвитку регіону, боротьби з корупцією та злочинністю.

Розглянуто наступні питання порядку денного:
1. Про виконання в області передвиборної програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей».
2. Про виконання в області Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».
3. Про підсумки підготовки до Великодніх свят та продовження двомісячника «Благоустрій України» в області.
4. Про хід розрахунків за енергоносії.

В роботі засідання колегії облдержадміністрації взяли участь голова обласної ради І.Олійник, народні депутати України В.Личук, В.Мойсик та В.Чуднов, т.в.о. заступників голови обласної державної адміністрації, голови районних державних адміністрацій, голови районних рад, сільські, селищні, міські голови області, керівники обласних установ та організацій.

Присутніх в залі будинку культури з найкращими побажаннями привітала сільський голова Джурова Ірина Заграновська.

З доповіддю про розрахунки за використаний газ та енергоносії в цілому виступив т.в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Василь Брус. Доповідач підкреслив, що питання стоїть серйозно, борг за газ за І квартал становить 53млн.58тис. грн., з яких майже 70% належить м. Івано-Франківськ. Терміни по погашенню боргів встановлено: до 01.06.10. та до 01.10.10. Хто не погасить борги-буде відключений.

Наступні питання, на яких зупинився доповідач, стосувалися завершення опалювального сезону та необхідності реформування житлово-комунального сектору. Було підкреслено, що необхідно мобілізувати всі зусилля на розрахунки за енергоносії. Додаткових державних дотацій не буде.
По питанню проведення благоустрою в області виступив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Роман Семків, який підкреслив позитивні та негативні сторони цієї роботи, навів статистичні дані.

Голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк звернув увагу присутніх на те, що робота ще не завершена, і що в області проголошується двомісячник по благоустрою, а також подякував за добре проведену роботу головами райдержадміністрацій Калуського та Снятинського районів. Запрошені до слова голови Снятинської та Калуської райдержадміністрацій - Роман Білик та Василь Іванишин - поділились кращим досвідом по проведенню благоустрою на своїх територіях.

Зі словами подяки за проведену роботу звернувся до присутніх голова обласної ради Ігор Олійник. Наголосив на тому, що в області є великий потенціал – це 541 голи місцевих рад, які вміють і можуть навести лад у своїй домівці. Голова ради озвучив свої основні думки щодо соціально-економічного розвитку області. На його думку, головними питаннями сьогодні є: прийняття бюджетів рад (необхідно створювати власну дохідну базу у місцевих радах, налаштовуватись та розвивати співфінансування у всіх напрямках господарювання), догляд за кладовищами (нація пізнається по могилах своїх предків), підтримка та виконання обласної Програми по перепохованню жертв тоталітарного режиму, розробка проектів будівництва в області центрів сучасних сміттєзаводів, робота над пропозиціямищодо соціально-економічного розвитку та ін.

Підводячи підсумки, голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк безпосередньо зупинився на необхідності підтримки у виконанні передвиборчої програми Президента України Віктора Януковича, її розділів «Україна для людей», «Почуємо кожного». В зв'язку з цим на сайті облдержадміністрації відкрито новий розділ "Якби головою облдержадміністрації був Я", куди кожен громадянин може написати листа до обласного керівництва зі своїми пропозиціями та зауваженнями.

Також Михайло Васильович розповів про загальну позицію Президента України щодо бачення шляхів розвитку держави, коротко зупинився на кризових питаннях в цілому. Закликав голів райдержадміністрації та голів районних рад "не ділити посади, а ділити роботу". Підкреслив, що буде сформовано чітку вертикаль влади в області. Особливе наголошення зроблено на питаннях боротьби з корупцією і на тому, що Указ Президента України по даному питанню буде виконуватися. Голова пригадав присутнім, що ще в 2004 році був розроблений Проект «Про реконструкції сільських населених пунктів» - це той документ, над яким нам усім необхідно буде працювати. Наголошено, що в області буде створено комісію по вивченню використання земель, прийматимуться заходи, щоб земля оброблялася.

Крім того, головою облдержадміністрації було звернуто увагу присутніх на наявності в області прекрасних територій для розвитку туризму.
 
Михайло Васильович попросив усіх присутніх з особливою відповідальністю підійти до питання гідного відзначення 65-ї річниці Великої Перемоги.

Новини Івано-Франківська от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 2  
2 Микола
Процитировать Процитировать
2010-04-08 16:27
Питання про хід розрахунків за енергоносії треба як найкраще розглянути.
1 Рада
Процитировать Процитировать
2010-04-08 16:23
Хоч до свята лад неведуть у місті, якщо не можуть робити це просто так...
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Vatican 1953г.  Ватикан запретил работу на фабриках в священные праздники.
Mexico Гелагеца  
Свобода слова
Организация: Укринская таможня Тополи
Харьковская область
Организация: Театр 19
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования