Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Івано-Франківська
Вишиванюк провів діалог з нардепами з Івано-Франківщини
Фото: «Правда.if.ua»

Вишиванюк провів діалог з нардепами з Івано-Франківщини


среда, 07.04.2010 11:19 Просмотров442Комментариев2

Голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк 6 квітня зустрівся з народними депутатами України - вихідцями з Івано-Франківської області, передає «Правда.if.ua». На зустрічі, що відбувалася з ініціативи голови облдержадміністрації, були присутні сім депутатів Верховної Ради України: Володимир Мойсик, Валерій Келестин, Микола Круць, Володимир Личук, Роман Ткач, Василь Чуднов та Зіновій Шкутяк.

Окрім народних депутатів у зустрічі, що відбувалася у форматі круглого столу, також взяли участь голова обласної ради Ігор Олійник, заступники голови облдержадміністрації Ігор Зварич та Роман Струтинський.

Як повідомив Михайло Вишиванюк, метою зустрічі було зняти політичні протиріччя й об’єднати зусилля заради розбудови краю. «Давайте не будемо дивитися, хто до якої політичної сили належить. Всі ми представляємо громаду області. Ніхто із нас не збирається виїжджати з цього краю. На цій землі житимуть наші діти та онуки, тож давайте спільно працювати над її розбудовою», - підкреслив губернатор.

Чималу увагу під час зустрічі акцентовано й на питанні необхідності посилення боротьби із корупцією та злочинністю в області. Також голова облдержадміністрації розповів народним обранцям, що на Прикарпатті буде відновлена програма реконструкції населених пунктів, і пріоритетом буде виступати село: « Через концентрацію всіх ресурсів будемо докладати всіх зусиль, щоб зробити прикарпатські села європейськими».

Не оминули на зустрічі і тему прийняття Державного бюджету України. Представники обласної влади просили допомоги у народних обранців - вихідців із Прикарпаття - щодо сприяння у розбудові області. Адже кожен народний депутат, працюючи у комітетах чи комісіях Верховної Ради України, може допомогти рідному краю в отриманні необхідних ресурсів. Голова обласної ради Ігор Олійник від імені обласної ради попросив представників найвищого законодавчого органу країни при прийнятті головного фінансового документа держави намагатись лобіювати та відстоювати інтереси Прикарпаття.

Народні депутати по завершенні зустрічі висловили свої схвальні відгуки щодо самої ідеї діалогу між обласної владою та представниками області у парламенті. Адже, за словами парламентаріїв, уже під час сьогоднішньої зустрічі було обговорено ряд кроків, котрі в подальшому принесуть користь області.

Новини Івано-Франківська от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 2  
2 Василь
Процитировать Процитировать
2010-04-07 11:29
Тільки б Вишиванюк так працював, як каже, діалоги вести всякий гаразд, був би від цього результат.
1 Лола
Процитировать Процитировать
2010-04-07 11:25
Вишиванюк дуже правильний підхід робить до нардепів, адже дійсно, яка різниця хто до якої політичної сили належить, головне щоб працювали та був результат для області!
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Ukraine 1809г.  Николай Васильевич Гоголь — русский писатель украинского происхождения с глубоким восприятием и пониманием как украинской, так и русской жизни, истории, культуры, один из величайших мастеров прозы и драматургии в русской литературе.
Ukraine 1917г.  Украинский историк Михаил Грушевский избран председателем Центральной Рады.
Свобода слова
Организация: Банк "Форум"
Харьковская область
Организация: Автолюкс
Севастополь
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования